Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Audi A4

 • Rruga: karposh
 • Lokacioni: preshev
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 113000
 • Viti: 2012
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 15/03/2020 6:51 pm
 • Skadon: 70 ditë, 9 orë
E9BEF300-443D-41D2-A93B-7B102678316B
22621DDD-ECB2-473C-9CDD-1B48CA3C0BF14CA01AB6-5FCA-4405-8A80-A08FE771574094CCBB81-1140-406E-8F35-B37E0FD45E7457D5B9A0-CC7F-434F-BDF1-227DCC1371F9E8349A23-99A0-4619-96AF-A57D1594FB791AAB0BB5-02DE-4979-B0FC-C7E95FB59104C6CA583E-1353-4F1B-A765-4EF9AEF2609DD80688DF-D623-4770-BC8C-28C9F3E39D8A6E6D3C0A-D659-4E36-9370-8BABF2BC804D

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Gjindet ne zvicerr.
Cmimi sipas marreveshjes, bej
ndrrime dhe me toke.


1096 total views, 1 today

  

Listing ID: 4105e6e790a1c180

Sponsored Links