Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,950

Audi A4

 • Rruga: Rruga Karposhi
 • Lokacioni: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 11000
 • Kilometrat: 220 000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 11/08/2019 6:30 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
83CE7D2E-3A4C-4A00-A705-1006456BF52C
59066998-5FBE-415E-BE2E-147DA1DC2230CD5DDC53-C570-480B-85D2-08C712EFAB2FEFB93A88-F704-43AD-9792-BB56E4ADA87B69AE25B0-BABB-40A3-870B-3D53993CDE4FE8F96A19-C9DE-4C30-9A4B-4FB83EDACB968505F1FB-D206-428F-8951-5512AA36A425A4880761-C1FD-41CC-85E3-36F733ECDB952B3AB82C-C659-4DDB-8928-06E4D43A4918EEB3C93F-A23F-439B-BF6C-6A4963218981D7D0A8EA-CCFF-4406-88F7-7A98FEA7EEB5

Përshkrimi


Vetura eshte nga Zvicra dhe eshte e regjistruar ne Preshev per 1 vit.


631 total views, 1 today

  

Listing ID: 5095c4629f6e811a

Sponsored Links