Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0628332376' (12)

D0944C8D-1B6B-43C5-A73D-0E4EC0AF7231

€2,800

Golf 4

Shitet golf 4 1.9 tdi 2002 servisin e kryer regjistrim 8 muaj Klim automatike Me liber servisi ne gjendje perfektee per inf na kontaktoni;::0628332376 viber/:/

225 total views, 6 today

4213FA98-1F7B-4ABE-BE4F-99E4F5120741

€900

Bmw 318i

Shitet Bmw 318i turbo ne gjendje perfekte 1992 benzin 1.8 bejm edhe ndrrime per inf na kontaktoni nr;; 0628332376 viber//

38 total views, 5 today

20190623_185220

€0

Golf IV

Ne shitje golf IV 74 kw 1 tkuqe perfekt vetura ka liber servisi dhe qdo gje funksionon Servisin e kryer 10 muaj regjistrim ,klim ,radio […]

353 total views, 1 today

20190213_170458

€2,900

Golf 4 1.9 tdi 2002

Golf 4 1.9 tdi 74 kw 1 tkuqe dizel viti 2002 Vetura esht ne gjendje perfekte,,servisin e vogel te kryer(ule,filtera te gjitha te reja) Klim […]

392 total views, 1 today

20190117_175117

€0

Kerkoj sahat t rrymes

Kerkoj nje sahat te rrymes i cili esht i regjistruar Kush ka ndonje ju lutem le te me lajmrohen edhe e paguaj oren

156 total views, 0 today

20181209_125742

€800

Golf 2

Shitet golf 2 negjendje shum te mir Per inf na kontaktoni VIBER

216 total views, 0 today

IMG-2d669f2e5217cc7a539552eb1927ecfd-V

€0

Shtepi ne shitje

Ne shitje shtepi ne preshev me siperfaqe 630 m2 shtepi eshte e re ka 4 dhoma gjumi 1 sallon dy banjo taras,dy budruma si dhe […]

373 total views, 1 today

2018-02-10 23.17.44

€0

Shtepi ne Preshev me extra Qmim

Shes Shtepin ne Preshev ME Extra Qmim ne rrugen Koce Xoxi me sip(truall) 640 m2 Shtepia ka kete renditje; Kati 1 1 sallon 1 kuzhin […]

368 total views, 0 today

20180121_153103

€50

Radio per vetur

Shitet radio me Cd dhe Aux per vetur i pranon te gjitha cd punon shum mir

329 total views, 0 today

20180121_154405

€50

Shiten Bandasht R14

Shiten bandasht R14 ne gjendje te mir nuk jane te demtuara

306 total views, 0 today

Screenshot_2018-01-17-20-48-51-1

€0

Shtepi ne Preshev ME EXTRA QMIM

Shes Shtepin ne Preshev ME EXTRA QMIM ne rrugen Koce Xoxi me sip(truall) 640 m2 Shtepia ka kete renditje; Kati 1 1 sallon 1 kuzhin […]

286 total views, 0 today

20171210_040351

€0

Shtepi ne Preshev

Shitet shtepia ne rr S.Tomic shtepia ka gjithsej yrtin 640 m,rrugen 4 m,kanalizimin. Shtepia esht e gatshme per banim dhe shitet me celsa ne dore,me […]

1867 total views, 0 today

Publiko Falas