Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Troje (94)

Toka Miratoc Rek That

€0

Shiten Trojet

Shiten parcellat ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore. Posedojm 4 parcella me keto dimezione Parcella – 503m2 Parcella – 504m2 Parcella – 516m2 Parcella – […]

488 total views, 2 today

IMG_1347

€0

Shitet Trualli në Rahovicë

Shitet Trualli në F. Rahovicë (1700 m/2) i përshtatshëm për banim ose biznes. Gjendet në dalje të F. Rahovicë në drejtim të Raincës (afër mullirit) […]

67 total views, 1 today

WP_20171112_14_43_58_Pro

€1

Shiten troje afer stacionit hekurudhor

Shiten trojet afer stacionit hekurudhor Çmimi sipas marrëveshjes Për informata me të hollësishme kontaktoni në numrat:

459 total views, 2 today

20160818_111344

€55,000

Shes truall ne Sarande

Shitet truall ne Sarande , Truali eshte i Legalizuar dhe i perfshire brenda planit Urbanistik te qytetit me leje ndertimi deri ne 4 kate. Madhesia […]

118 total views, 0 today

€1

Troje Shtepi Banesa Lokale

Ofrojm per shitje; Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per Ndertim Familjar […]

127 total views, 2 today

62155178-0FF9-40A5-8FD3-86BF60C728FF

€0

Shitet Trualli

Shitet Trualli në F. Rahovicë (1700 m/2) i përshtatshëm për banim ose biznes. Gjendet në dalje të F. Rahovicë në drejtim të Raincës (afër mullirit) […]

104 total views, 0 today

Screenshot_2018-07-25-21-54-16

€27

Dru per shitje 27 € metra

Shiten drut 27 € metra drut gjinden ne dobrosin kush ka interes mi.mar me bo transportin vet se skom me qa me ibajt viber +377 […]

347 total views, 2 today

363951

€1

Trojet ne Shitje

ofrojm për shitje; 2  Troje menga 407m2 2 Troje me nga 405m2 mbrapa Depos Bici Presheve Trojet jan te Urbanizuara posedojn; Rrymen Ujin Kanalizimin Me […]

118 total views, 1 today

935020-375x500

€1

Trojet ne Shitje

Ofroj për shitje Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per Ndertim Familjar […]

149 total views, 0 today

919468-375x500

€1

Trualli ne Shitje

Ofroj per shitje; Truallin e Urbanizuar ne Presheve afer Fushes se Sportit *TATI* 486m2 me Infrastrukturen e nevojshme si, Rrymen Rrugen Kanalizimin Ujin info-mob.0638160596 Viber […]

93 total views, 0 today

20180224_213611

€60

Shes truall ne Bujanovc-mbrapa stadionit

Shes truallin ne Bujanovc, i cili gjendet mbrapa stadionit te qytetit. Jane afersisht 1500 metra2, ka dalje ne rrugen kryesore. Mundesi ndrrimi me banese apo […]

802 total views, 2 today

6CCF043B-E109-4F51-88A6-6C2F8F87F2ED

€0

Shitet trualli

Shitet trualli me sipërfaqe prej 4950 m2 në Preshevë. Trualli gjindet afër fushës së sportit TATI dhe ka dy hyrje e dalje nje nga rruga […]

120 total views, 1 today

375569-375x500

€1

TROJE NE SHITJE

Ofroj për shitje Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per Ndertim Familjar […]

808 total views, 0 today

28190515_10213268043467921_1785800998_n

€0

Trualli ne shitje

Shitet trualli ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.Siperfaqja ka hapsire prej 2000m2 dhe e urbanizuar.

135 total views, 1 today

126044-375x500

€1

Troje ne shitje

Ofroj per shitje- Truallin 4060m2 ne Rrugen Tranzite Presheve St.Hekurullor apo tek Varrezat e Fsh.Norce Trualli posedon Infrastrukturen e nevojshme si; Rrugen (+Rrugen e Vet) […]

865 total views, 0 today

801011-375x500

€1

Troje ne shitje

            Ofroj per shitje; Truallin e Urbanizuar ne Presheve afer Fushes se Sportit *TATI* 486m2 me Infrastrukturen e nevojshme si, […]

179 total views, 0 today

437996-375x500

€0

Shiten yrtet

Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen,ujin kanalizimin dhe rrymen. Yrtet jane te pershtatshme per banim. Per me […]

829 total views, 2 today

IMG_0450

€1

Shitet troje

Shiten Troje te parcelizuar me Komplet Infrastrukturen,bejm edhe Ndrrim me Banese ose lokale ne Ks.Per cdo informat me kontaktoni ne numrin e shenuar.

298 total views, 1 today

163683-375x500

€1

Troje ne Shitje

Ofroj per shitje; Truallin e Urbanizuar ne Presheve afer Fushes se Sportit *TATI* 486m2 me Infrastrukturen e nevojshme si, Rrymen Rrugen Kanalizimin Ujin Perme shum […]

307 total views, 1 today

35330-375x500

€1

Troje ne Shitje

Ofroj për shitje Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per Ndertim Familjar […]

444 total views, 1 today

28511356_1536797699748693_626420667_n

€1

Troje ne Shitje

Ofrojme per Shitje Troje te Urbanizuara ne Lagjen Llapinca e Re apo afer Fakultetit te Novi-Pazarit dega Presheve Trojet jane te Parcelizuara nga-323-511m2 Trojet qe […]

1164 total views, 0 today

20180224_213611

€60

Shes truall ne Bujanovc-mbrapa stadionit

Shes truallin ne bujanovc, i cili gjendet mbrapa stadionit te qytetit. Jane afersisht 2000 metra2, me mundesi te ndarjes ne parcela me te vogla. Mundesi […]

612 total views, 0 today

83264-375x500

€1

Troje ne Shitje

Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve ofron për shitje Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan […]

203 total views, 1 today

53771-500x375

€1

Troje ne Shitje

Agjensioni per Patundshmeri Bellça Presheve ofron për shitje; Troje me dim te ndryshme ne Lagjen Llapinca e Re apo tek Fakulteti i *Novi Pazarit* dega […]

175 total views, 1 today

549652-375x500

€1

Troje ne Shitje

Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve ofron per shitje; Truallin e Urbanizuar ne Presheve afer Fushes se Sportit *TATI* 486m2 me Infrastrukturen e nevojshme si, Rrymen […]

181 total views, 0 today

Page 1 of 41 2 3 4

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas