Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Toke/Fusha (18)

195902-500x282

€23,000

Shitet Trualli/Toka

Shitet Trualli/Toka ne fshatin Bilac (7.839 qm) Cmimi 23000 Euro (3 € qm). Toka eshte afer Restaurantit “Tati” perafersisht 200 metra. Per me shum informata […]

88 total views, 1 today

1

€1

Shitet Toka

Shitet mbi 3000m2 toke ne rrugen kryesore Bujanoc-Turi(rr.Gjilanit) perkatsisht perball sallonit Beauty Center apo ngjitur me Hotel Rozafa Toka sherben per cdo lloj aktiviteti Per […]

383 total views, 0 today

Screenshot_2017-11-23-16-31-29-1

€0

Ara

Shitet ara 20187 m2 Ara gjindet ne Rek terrnav Per informata me te hollsishme 0621522879

120 total views, 0 today

50827A61-AEF0-49F4-BD79-99BB53943B5A

€0

Shitet Objekti me Tokë

Shitet objekti perball Restaurantit Standard Nexha Objekti eshte 400 m2 po ashtu me tokë me siperfaqe prej 10mi metra posedon Traf rryme me 50 kilovat […]

307 total views, 0 today

2299446F-966D-477A-A5AE-A9B9EE0C1FE1

€0

Shitet Objekti me tokë

Shitet objekti perball Restaurantit Standard Nexha Objekti eshte 400 m2 po ashtu me tokë me siperfaqe prej 10mi metra posedon Traf rryme me 50 kilovat […]

477 total views, 0 today

received_2346415358916288

€38

SHITET TOKE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE

SHITET TOKE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE NDOLLET AFERSISHT PRANE RR.TALE.TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI.2.3 KM NGA BREGDETI TALE.

89 total views, 0 today

28377902_1628340760586603_7529936327641649472_n

€1

Toka ne Shitje

Shitet Toka 3000m2 Gjindet tek Varrezat e Reja te Qytetit Presheve Rruges per Fsh.Terrnav Toka Posedon Rrugen e Asfaltuar Rryma osh ngat Po Ashtu Bejme […]

145 total views, 0 today

0D04DC59-20B9-4084-A070-43E9EDBF03A7

€0

Trualli ne shitje

Shitet trualli ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.Siperfaqja ka hapsire prej 2000m2 dhe e urbanizuar.

127 total views, 0 today

437996-375x500

€0

Shiten yrtet

Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen ujin kanalizimin dhe rrymen. Per me shume info, kontaktoni ne numrat […]

1003 total views, 1 today

Screenshot_2017-11-23-16-31-40-1

€0

Ara

“Saraci” Patundshmeri Ka aren ne shitje prej 20187 m2 ara ka prej dy anve rrug Per informata me te hollsishme Mund te na kontaktoni ne […]

171 total views, 1 today

image-0-02-05-bfdf937cb8160acb2e5a7346811310df7ed555d4a89371f8963933a88eb41cfb-V

€0

Shitet Ara

Shitet ara ne siperfaqe prej 2530 m2. Ara gjendet te bregu i Zhunices. Te intersuarit mund te lajmrohen ne kete numer te telefonit 0629784975.

397 total views, 0 today

20170812_181931

€0

Shitet Ara

Shitet Ara 5000m,Ara gjindet perballe reataurantit “Standard Nexha” ne Zhunice. Cmimi sipas marreveshjes.

299 total views, 0 today

19198231_1307650695996729_915457227_n

€1

Toka ne Shitje

Bellca Patundshmeri ofron; Aren ne shitje ne Rrugen.Selami Hallaci 5241m2 43m perskaj Rruges afer ika Shtepit Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont; Fcb […]

244 total views, 1 today

19141767_1307618369333295_298514619_n

€1

Toka ne Shitje

Bellca Patundshmeri ofron; Aren ne fsh.Zhunic Rruga qe con perne fsh.Bushtran 2870m2 24m perskaj Rruges Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont; Fcb Bellça […]

629 total views, 1 today

FB_IMG_1496007567891

€0

Paulownia me shumice

Shiten fidanet e paulowniave ?? me shumice cmimi sipas marrveshjes. Dru i cili rritet 12m per 8vite ose deri ne 2m ne vitin e pare. […]

703 total views, 0 today

IMG_2690

€4

Ara

“Saraçi” patundshmeri ka aren ne shitje prej 20187m2 gjersi 35m gjatsi 576m ne dy ane ka rruk katastrale Per me shum informata mund te na […]

291 total views, 0 today

IMG_0581

€0

Ara

“Saraci” patundshmeri ka ne shitje aren me siperfaqe prej 2437 m2 e cila gjindet perball krecanes ara ka casje ne dy rrug e gjer 20 […]

930 total views, 1 today

IMG_20170131_163732898

€40

Toke are

Shitet mbi 3000m2 toke.me çertifikat pronesie Toka sherben per cdo lloj aktivitet Per biznes apo banime dhe ose cdo lloj objekti qe doni ju.

340 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas