Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shtepi (103)

-

€165,000

SHTËPI – 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE – KLIMË

Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon : – 2 Sallona ; – 1 Kuzhinë ; – 3 Dhoma gjumi […]

60 total views, 3 today

IMG_7838

€49,000

Shitet shtëpia në Bujanovc

Shitet shtëpia në Bujanovc gjendet vetëm 3 minuta larg prej qendrës së qytetit dhe posedon infrastruktur të nevojshme për banim (dykatshe me podrume, me 4 […]

2178 total views, 3 today

IMG_0880

€0

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit në rrugën kryesore në qendër të Preshevës, shtëpitë dhe toka janë të vendosura në […]

953 total views, 0 today

13407374_10208096869072877_263551937_n

€1

shitet shtëpia

Shitet shtëpia përballë Zavarivaçit ose mbrapa fabrikës Fluidi, në St. Hekurudhor. Shtëpia është e ndërtuar në vitin 2013, është e përshtatshme për banim, është e […]

891 total views, 0 today

440193-349x500

€1

Shtepi neShitje

Ofrojm per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapina e Re apo tek Objekti Afaristo Banesor EM-REZIDENCE apo Fakulteti i Novi Pazarit […]

93 total views, 0 today

€0

Shitet shtepia

Shitet shtepia ne rrugen Abdulla Krashnica ne Presheve. Shtepia eshte dy kateshe, dhe me truall 880m². Per info mund te na kontaktoni ne nr: +381 (0) […]

65 total views, 0 today

IMG-2d669f2e5217cc7a539552eb1927ecfd-V

€0

Shtepi ne shitje

Ne shitje shtepi ne preshev me siperfaqe 630 m2 shtepi eshte e re ka 4 dhoma gjumi 1 sallon dy banjo taras,dy budruma si dhe […]

120 total views, 0 today

image-0-02-04-7a33df0393e838202a46bf04ebbef40e272a9dd184172025ee5b92b87c296a1a-V

€290,000

Shitet shtepija

Shes shtepin e re epo sa ndertuar edhe kam afer 1500m2 toke edhe prapa shpijes re asht edhe nji shtepi pak me e vjeter shpija […]

165 total views, 1 today

IMG_0155

€1

Shitet shtepia🏠🏠

Pronari ofron për shitje ;🏠 Shtëpin në Kryqëzimin e Rrugëve lokacioni 📌15 Nëntori -Sveta Tomiq në Preshevë Shtëpija Posedon Lokal Shtëpija gjindet tek Centralla për […]

117 total views, 0 today

108552-500x375

€1

Shtepija ne Shitje

Ofroj per Shitje; Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI* Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale. Siperfaqja totale […]

103 total views, 0 today

kreativ qershia-shtepi korigjim

€171,700

Shitet shtepia 202m2 ne Lagjen Qershia ne Prishtine

Shitet shtepia Smart Home ne lagjen Qershia ne Prishtine. Shtepia ka dy kate, pese dhoma te fjetjes, kuzhine, banjo , ballkon, terrase, garazhe, oborr.

232 total views, 0 today

721758-349x500

€1

Shtepija ne Shitje

ofrojm per shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapina e Re apo tek Objekti Afaristo Banesor EM-REZIDENCE apo Fakulteti i Novi Pazarit […]

77 total views, 1 today

20180509_192155

€0

Shitet shtepia luksoze ne Terrnoc te Madhe. Fasada dhe dritaret te reja.

Çmimi sipas marreveshjes. Ju lutemi na kontaktoni ne tel. +37744193388 (viber), +38349777128 (viber).

3245 total views, 0 today

36576164_1662421100519685_1587636675306061824_n

€1

Shitet Shtepija

Ofrojm per Shitje; Shtepine ne Rrugen .Qemal-Shehu Prapa Shkolles Fillore Ibrahim Kelmendi Shtepija ka 300m2 Trualli me Shtepine Shtepija eshte 2 kateshe me kete renditje;1-sallon […]

156 total views, 1 today

136480-349x500

€1

Shitet Shtepija

ofrojm per shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapina e Re apo tek Objekti Afaristo Banesor EM-REZIDENCE apo Fakulteti i Novi Pazarit […]

105 total views, 1 today

62152-500x375

€1

Shiten Shtepite

Shiten 2 Shtepi ne rr.Mare Lloncar-10 afer; Shtepit kan Truall-497m2 Rtv Presheva Shtëpis së Shëndetit S.Policor Caffeterive XL-1 XL-2 Shpija Jon Përmë shum info Rreth […]

2222 total views, 0 today

IMG_2306

€0

Shitet shtepia Rr.Karposh

Shitet shtepia rrugen karposht , dy katshe,3 lokale 300 m katror ka komplet infrastruktur, bunar , 60’m bodrum , kanalizim , me truall 560m katror […]

2796 total views, 0 today

136480-349x500

€0

Shtëpia në shitje afër Universitetit të N.P dega në Preshevë

Shtëpia është në procesin e ndërtimit kati i parë posedon truall prej 323m2 ka bunarë garazhë dhe çmim shumë të preferuar viber:+381 62 8695 131.

115 total views, 0 today

139449

€1

Shtepi ne Shitje

Ofroj  për Shitje; Shtepin ne Rrugen V.Frasheri afer Caffeteris *ELITA* Shtepija posedon 498m2 Truall Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont; Fcb/Agjensioni per Patundshmeri […]

1730 total views, 0 today

777293-500x375

€1

Shtepi ne Shitje

Ofroj per Shitje; Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI* Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale. Siperfaqja totale […]

1172 total views, 1 today

FB_IMG_1505157504729

€145,000

Shtepi banimi

Përshkrimi Shtepia posedon te gjitha dokumentat per bartjen tek blersi. Shtepia esht e kompletuar per banim, posedon Lokal 56 m2, Lokali posedon depo dhe wc […]

1280 total views, 0 today

229E78CF-0961-4BAE-B183-66F7419A7D53

€1

Shitet shtepia me truall 700m2

Shitet shtepia me truall 700m2. Parcela eshte e pershtatshme per ndertim te metutjeshem.

917 total views, 1 today

original

€0

Shitet Shtepia ose leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e ...

Shitet shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada me qasje ne te, mbrapa […]

824 total views, 2 today

Screenshot_2018-02-14-16-32-05

€0

Shitet shtepia (bejm ndrrim me banes ne Prishtin)

Shitet shtepia,ne rrugen 15 Nentori nr 127,shtepia eshte ne tre kat me dy hymje,bodrum,garazh,me truall reth 500metra katror(mundesi ndrrimi me banes ne Prishtin)

1907 total views, 0 today

2018-02-10 23.17.44

€0

Shtepi ne Preshev me extra Qmim

Shes Shtepin ne Preshev ME Extra Qmim ne rrugen Koce Xoxi me sip(truall) 640 m2 Shtepia ka kete renditje; Kati 1 1 sallon 1 kuzhin […]

168 total views, 0 today

Page 1 of 51 2 3 5

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas