Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Banesa (161)

2018-08-15 21.21.17

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2, sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”, e mirnjohur […]

201 total views, 1 today

785010-379x500

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

16 total views, 0 today

785010-379x500

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

51 total views, 1 today

785010-379x500

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

31 total views, 1 today

26239119_859584370869745_5673005168793597410_n

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per Shitje; Banesen 97m2 ne katin e 5 ne Objektin Afaristo Banesore Golden Palace-3 Banesa ka kete renditje; 1-Sallon me Kuzhine 2-Dhoma te Fjetjes […]

29 total views, 0 today

215552-500x374

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Palace 2 kati i 5 Hurja e 1 apo afer Depos Mejdini Banesa posedon Lift […]

46 total views, 0 today

575832-379x500

€1

OFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

43 total views, 0 today

850287-379x500

€1

2-BANESA NE SHITJE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

93 total views, 0 today

0-02-05-f9c710a19fecb7a5d310004864713ec8dc91708faba930ac45395f4b52008725_530174d4

€55,000

Banesa 112m2 ne Golden palace 2

Shitet banesa e re e gatshme per banim me siperfaqe 112 m2. Banesa perbehet prej: Salloni me kuzhine 3 dhoma gjumi 2 terasa 2 banjo […]

138 total views, 0 today

Swiss_Residence

€70,000

Shitet Banesa 5 Dhomeshe te Swiss Residence Blloku i Pare

Shitet Banesa 5 dhomeshe e Mobiluar, te Swiss Residence Blloku i Pare , Kati i Trete. Ka siperfaqe 120 m² dhe eshte me ketet renditje […]

157 total views, 0 today

850287-379x500

€1

OFROJME PER SHITJE 2 BANESA

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

75 total views, 0 today

215552-500x374

€1

BANESE&SHTEPI ME QIRA

KERKOJM BANESE OSE SHTEI ME QIRA PER MUAJIN KORRIK perme shum info;;mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

66 total views, 0 today

36375-500x374

€1

BANESA NE SHITJE

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

106 total views, 0 today

215552-500x374

€1

SHITET BANESA

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

77 total views, 0 today

278579-379x500

€1

2-BANESA NE SHITJE

Ofrojm per Shitje; 2-Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 Banesat […]

136 total views, 0 today

215552-500x374

€1

SHITEN BANESAT

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

63 total views, 0 today

20160527_141316

€28,000

Shitet Banesa Bujanoc

Banesa gjindet ne Bujanoc ne Katin e fundit nen Kulm pa Lift, banesa posedon Sallon me kuzhin moderne, dhom gjumi, Banjo, banesa gjethseji ka 74 […]

3222 total views, 0 today

26239119_859584370869745_5673005168793597410_n

€1

BANESA NE SHITJE

Ofrojm per Shitje Banesen 97m2 ne katin e 5 ne Objektin Afaristo Banesore Golden Palace-3 Banesa ka dim.-97m2 Salloni me Kuzhine 2-Dhoma te Fjetjes Banjo-Wc […]

106 total views, 0 today

410117-500x374

€1

BANESA NE SHITJE

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

117 total views, 0 today

8A35E1B4-05EE-4DF5-85E6-A22FCA2A7F25

€0

Shitet dhe Ndrrohet Banesa

Shitet Banesa ne Presheve,Bejm edhe Ndrrim me Banes ne kosove.Banesa ka 80 M2,per Informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e shenuar,viber dhe WhatsApp.

194 total views, 0 today

51C8CD7B-BF1D-4288-B669-528251E2A5C1

€250

Banese me qira

Banesa eshte 1+1 e sapo renovuar.Eshte ne kat te pare

234 total views, 0 today

Banesa

€1

Shitet/Lëshohet me qira banesa

Shitet/Lëshohet me qira banesa në Bujanoc. Banesa ka hapësirë prej 47.5m2 + bodrum 2 x 1.5m2 dhe gjendet në rrugën kryesore + parkingu pa pagesë […]

954 total views, 0 today

2018-08-15 21.21.17

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2,sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”,e mirnjohur jo vetem per estetik te […]

1167 total views, 0 today

Toka Miratoc Rek That

€0

Shiten Trojet

Shiten parcellat ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore. Posedojm 4 parcella me keto dimezione Parcella – 503m2 Parcella – 504m2 Parcella – 516m2 Parcella – […]

292 total views, 0 today

Banesa 1a

€0

Shitet Banesa

Shitet Banesa tek Swiss Residenc. Banesa posedon 79 m2 dhe ka nje dhome te ndejes, kuzhin, dy dhoma te fjetjes, dhe banjo. Banesa gjindet ne […]

1884 total views, 0 today

Page 1 of 71 2 3 7

Sponsored Links

Publiko Falas