Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Banesa (141)

5F7F393B-4DCE-4134-97FA-6FF7A4D000CC

€750

Shes Banes ne Prishtine

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 […]

188 total views, 2 today

689003-379x500

€1

Banesa 112m2 ne Golden palace 2

Shitet banesa ne kompleksin Golden Palace2 , kati i 3-te . 1 sallon me kuzhine 3 dhoma te fjetjes 2 ballkona 2 banjo

36 total views, 0 today

D4B8E48C-BDD6-421F-B61E-D5C456EE1E94

€0

Banese me qera te Swiss Residence

Jepet banesa me qera te kompleksi banesor Swiss Residence Banesa eshte 57m2, eshte e mobiluar dhe me kushte te mira per banim Per me shume […]

59 total views, 1 today

782691-500x367

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

54 total views, 0 today

20160527_141316

€32,500

Shitet Banesa Bujanoc

Banesa gjindet ne Bujanoc ne Katin e fundit nen Kulm pa Lift, banesa posedon Sallon me kuzhin moderne, dhom gjumi, Banjo, banesa gjethseji ka 74 […]

2394 total views, 0 today

Screenshot_20181028-111545_Facebook

€680

Shes Banesa ne Prishtine

Shes banesa ne Prishtin .. 1) banes ne Mat 1 87 metra kati 1 qmimi 670 euro per meter . 2) banes 88 m2 mrapa […]

62 total views, 0 today

618911-500x374

€1

Banesa ne Shitje

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

37 total views, 0 today

618911-500x374

€1

Banesa ne Shitje

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

31 total views, 1 today

€45,000

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit banesat te vjetra!

Opis: Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 […]

66 total views, 0 today

13339455_646188405557550_8536056502628537532_n

€1

Shitet Banesa

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

79 total views, 0 today

802008-281x500

€1

Troje Shtepi Banesa Lokale

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

53 total views, 1 today

2018-08-15 21.21.17

€0

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2,sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.Banesa eshte e ndertuar me 2015,dhe gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”,e mirnjohur […]

666 total views, 1 today

2 ulpian

€250

BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES

JAPIM BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES PER STUDENTE/A   DHE FALIMJAR PER ME SHUM INFO   +383 45 605 244

70 total views, 2 today

IMG-f93558b43d2905f2457f8b549774cdc6-V

€0

Shitet banesa 64 m2 ne Fushe Kosove

Shitet banesa 64 m2 ne Fushe Kosove. Banesa sa eshte ndertuar e gatshme per vendbanim.

106 total views, 0 today

20180831_221133

€1

Shitet banesa

Shitet banesa 69 m2 kati i 4-t Banesa gjendet afer viva fresh store ne Fushekosove Per me shume info kontaktoni ne numrat e shenuar

74 total views, 0 today

D6D8E96A-068A-4A06-9EDA-6D071B84F4F5

€1

Banesa ne shitje

Shiten Banesat Pronaret e tokes

80 total views, 0 today

877C72A6-8197-4BE1-8FCF-3DC00EFB1EA2

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

593 total views, 0 today

plani

€55,000

Shitet banesa 60m2 ( dy dhomshe ) ne Prishtine, lagjen Kalabria objekti Les...

Shitet banesa ne Prishtine, lagjen Kalabria objejti Lesna ( Perball kompleksit banesore Fitorja) Siperfaqja eshte 60 m2 , kati 1 me pamje nga lindja. Banesa […]

85 total views, 0 today

5F9E276B-48A2-41CE-941B-E4C11F10BCB5

€1

Banese ne Shitje ose ndrrim

Shitet Banesa ne Presheve me cmim te volitshem,Bejm edhe Ndrrim me Banes ne Fush kosove ose Prishtine,per cdo informat me te hollsishme Mund te me […]

885 total views, 0 today

0548FCB8-79DA-4C74-A3CC-F32DF37AFCC8

€0

Banesa tek Vlora Com 95m2

Shitet banesa 95m2 te Vlora Com blloku D kati i 2 Banesa ka Qendrim ditor me kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes , banjo, depo […]

189 total views, 1 today

937106-379x500

€1

BANESA NE SHITJE

Ofroj për shitje; 2 Banesa  tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po ashtu Kati 1-118.36m2 […]

81 total views, 0 today

Banesa 1a

€0

Shitet Banesa

Shitet Banesa tek Swiss Residenc. Banesa posedon 79 m2 dhe ka nje dhome te ndejes, kuzhin, dy dhoma te fjetjes, dhe banjo. Banesa gjindet ne […]

1629 total views, 1 today

21558927_1319336994861561_6265038401168060887_n

€1

Banesa ne Shitje

Ofrojm per Shitje; Banesen 130m2 ne Kompleksin Banesor Golden Palace 1 apo tek (Dr.Fadili) ne Katin e 5 me kete renditje ; 1 Sallon me […]

174 total views, 0 today

KREATIV

€56,691

Shitet Banesa ne katin e 5 te kompleksi Pozhegu Brothers

Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, nje ballkon dhe korridor. Po ashtu ekziston mundesia e blerjes se […]

161 total views, 1 today

37186948_10214719906969179_1060407093007220736_n

€0

Shiten Banesat në Qendër të Preshevës

Shiten Banesat në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito, përball Komunës së Preshevës. Banesat janë në katin e 2-të dhe të […]

188 total views, 1 today

Page 1 of 61 2 3 6

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas