Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for VENDBANIME (387)

IMG_1347

€0

Shitet Trualli në Rahovicë

Shitet Trualli në F. Rahovicë (1700 m/2) i përshtatshëm për banim ose biznes. Gjendet në dalje të F. Rahovicë në drejtim të Raincës (afër mullirit) […]

15 total views, 0 today

-

€165,000

SHTËPI – 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE – KLIMË

Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon : – 2 Sallona ; – 1 Kuzhinë ; – 3 Dhoma gjumi […]

61 total views, 0 today

5F7F393B-4DCE-4134-97FA-6FF7A4D000CC

€750

Shes Banes ne Prishtine

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 […]

189 total views, 1 today

689003-379x500

€1

Banesa 112m2 ne Golden palace 2

Shitet banesa ne kompleksin Golden Palace2 , kati i 3-te . 1 sallon me kuzhine 3 dhoma te fjetjes 2 ballkona 2 banjo

36 total views, 0 today

D4B8E48C-BDD6-421F-B61E-D5C456EE1E94

€0

Banese me qera te Swiss Residence

Jepet banesa me qera te kompleksi banesor Swiss Residence Banesa eshte 57m2, eshte e mobiluar dhe me kushte te mira per banim Per me shume […]

60 total views, 1 today

cartomante-yoruba-tim-1047

€0

La Vera e Autentica Cartomanzia e’ quella con offerta libera. Studio ...

TI OFFRO L’OPPORTUNITA’ DI REALIZZARE UN CONSULTO DI CARTOMANZIA CON OFFERTA LIBERA RICARICA TELEFONICA TIM. NEL CONSULTO VENGONO INTERPELLATI I TAROCCHI PER DARE LE RISPOSTE […]

33 total views, 0 today

782691-500x367

€0

Shitet Banesa

Shitet banesa tek kompleksi “New Presheva”. Banesa është në katin e 5 dhe ka 66 m2. Çmimi sipas marrëveshjes ,ndërsa për blerësit serioz edhe i […]

55 total views, 1 today

20160527_141316

€32,500

Shitet Banesa Bujanoc

Banesa gjindet ne Bujanoc ne Katin e fundit nen Kulm pa Lift, banesa posedon Sallon me kuzhin moderne, dhom gjumi, Banjo, banesa gjethseji ka 74 […]

2396 total views, 1 today

Screenshot_20181028-111545_Facebook

€680

Shes Banesa ne Prishtine

Shes banesa ne Prishtin .. 1) banes ne Mat 1 87 metra kati 1 qmimi 670 euro per meter . 2) banes 88 m2 mrapa […]

62 total views, 0 today

618911-500x374

€1

Banesa ne Shitje

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

37 total views, 0 today

618911-500x374

€1

Banesa ne Shitje

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

33 total views, 1 today

WP_20171112_14_43_58_Pro

€1

Shiten troje afer stacionit hekurudhor

Shiten trojet afer stacionit hekurudhor Çmimi sipas marrëveshjes Për informata me të hollësishme kontaktoni në numrat:

415 total views, 0 today

€45,000

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit banesat te vjetra!

Opis: Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 […]

66 total views, 0 today

20160818_111344

€55,000

Shes truall ne Sarande

Shitet truall ne Sarande , Truali eshte i Legalizuar dhe i perfshire brenda planit Urbanistik te qytetit me leje ndertimi deri ne 4 kate. Madhesia […]

65 total views, 0 today

IMG_7838

€49,000

Shitet shtëpia në Bujanovc

Shitet shtëpia në Bujanovc gjendet vetëm 3 minuta larg prej qendrës së qytetit dhe posedon infrastruktur të nevojshme për banim (dykatshe me podrume, me 4 […]

2180 total views, 1 today

195902-500x282

€23,000

Shitet Trualli/Toka

Shitet Trualli/Toka ne fshatin Bilac (7.839 qm) Cmimi 23000 Euro (3 € qm). Toka eshte afer Restaurantit “Tati” perafersisht 200 metra. Per me shum informata […]

88 total views, 0 today

13339455_646188405557550_8536056502628537532_n

€1

Shitet Banesa

Ofrojm per shitje; Banesen 53m2 tek Kompleksi Afaristo Banesore Golden Paleace 2 apo afer Depos Mejdini kati i 5 Hurja e 1 Banesa posedon Lift […]

80 total views, 1 today

€1

Troje Shtepi Banesa Lokale

Ofrojm per shitje; Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve *Nita* afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per Ndertim Familjar […]

71 total views, 1 today

802008-281x500

€1

Troje Shtepi Banesa Lokale

Ofrojm per Shitje; TROJE SHTEPI BANESA LOKALE Banesa tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore. Po […]

55 total views, 2 today

IMG_0880

€0

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit

Shtëpi për shitje me sipërfaqe prej 2200m² pranë është stacioni i trenit në rrugën kryesore në qendër të Preshevës, shtëpitë dhe toka janë të vendosura në […]

955 total views, 1 today

2018-08-15 21.21.17

€0

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

Ne shitje Banesa 87 m2,sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.Banesa eshte e ndertuar me 2015,dhe gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”,e mirnjohur […]

668 total views, 1 today

2 ulpian

€250

BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES

JAPIM BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES PER STUDENTE/A   DHE FALIMJAR PER ME SHUM INFO   +383 45 605 244

71 total views, 1 today

lokal  gjilan

€150,000

URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT SUPER OFERT

URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT 80M2   ME 3 NIVELE   LOKALI ESHTE I LESHUAR ME QIRA    SHITET ME SUPER OFERT 150000 EURO PER […]

80 total views, 0 today

IMG-f93558b43d2905f2457f8b549774cdc6-V

€0

Shitet banesa 64 m2 ne Fushe Kosove

Shitet banesa 64 m2 ne Fushe Kosove. Banesa sa eshte ndertuar e gatshme per vendbanim.

106 total views, 0 today

13407374_10208096869072877_263551937_n

€1

shitet shtëpia

Shitet shtëpia përballë Zavarivaçit ose mbrapa fabrikës Fluidi, në St. Hekurudhor. Shtëpia është e ndërtuar në vitin 2013, është e përshtatshme për banim, është e […]

891 total views, 0 today

Page 1 of 161 2 3 16

Sponsored Links

Publiko Falas