Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Paisje sportive (33)

CA7BDFDC-1E40-46D7-A6CD-0FC98EDCC4DD

€10

Nike 5 Bomba Finale

Shiten Nike 5 Bomba Finale origjinale Made in Vietnam numer 40

183 total views, 0 today

20190301_010812

€20

Shes mercurial-kat original Made in Indonesia

Shes mercurial-kat original Made in Indonesia Ne gjendje shume te mire Cmimi 20 euro

281 total views, 1 today

9F1C0C9F-A530-482E-88F7-8712B7300A2D

€20

Shiten Skijat

Shiten Skijat nga Austria

225 total views, 0 today

2019-01-12 20.48.09

€30

Skija profesionale 188cm

Skija profesionale gjatsia 188cm te ardhura nga Zvicrra jan orgjinale 🔖30€ kontakt:📱+381638709172 Viber & watssap.

208 total views, 0 today

IMG-20180914-WA0001

€0

Shitet Bicikleta Sportive

Shitet Bicikleta sportive ne gjendje te rregullte ,funksionojn gjitha opcionet ,per ne shum info kontaktoni ne nr e telefonit : 0629681147

691 total views, 1 today

IMG_1555

€0

biciklet

shitet bicikleta sport montain 30 shpejtsi rami esht karbon cmimi sipas marrveshjes.

1298 total views, 0 today

IMG_3184

€70

Bicikletat

Bicikletat jane ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te lajmrohen ne telefon. Cmimet ndryshojne.

853 total views, 0 today

1

€10

Rryp per formim,forcim edhe zvoglim te belit,mbeshtet edhe ndihmon mbajtjen...

Rryp i rehatshem per formimin forcimin edhe zvoglimin e belit, mbeshtet shpinden edhe ndihmon ne mbajtej ne duhur te rupit Materiali :poliester,polypropylene,fije latex,material elastik,polyprylen PP

282 total views, 0 today

real doctors posture 3

€10

Jelek per shpinde- qendrim te drejt,heqje te dhimbjeve

Jelek per ndihme per qendrim te drejt,largim te dhimbjeve te qafes etj., Porosit tani ne viber +38168167519

819 total views, 0 today

2134274bd4f97140f7ad445573e244da

€15

MYMI WONDER WRAP PER HEQJE TE DHJAMIT (EDHE PER MESHKUJ)

Produkt Gjerman per heqjen e dhjamit nga barku vlen per femra dhe meshkuj . kontaktoni ne viber – +381628167519

536 total views, 0 today

Solbol 3

€10

Ngjyre profesionale e zez dhe e shendritshme per mjekerr . Pa efekte ansore...

Ngjyre e zez e shendritshme dhe pa efekte ansore per lekuren tuaj .

1053 total views, 0 today

real doctors posture 3

€10

JELEK NGA BRENDI I NJOHUR ZVICERRIAN

Heq dhimbjen e shpines,qafes dhe ekstremiteteve te siperme 100%

432 total views, 0 today

Solbol 3

€10

Ngjyre e zez dhe e shendritshme per mjekerr pa efekte ansore per lekure .

Solbol per ngjyrosjen e mjekrres me ngjyre te zez per vetem brenda 5 minutave. Pa efekte ansore per lekuren tuaj.

653 total views, 0 today

2134274bd4f97140f7ad445573e244da

€13

MYMI WONDER WRAP Produkt Gjerman vlen edhe per meshkuj !

ndihmon 100% heqjen e dhjamit prej barkut tuaj.

1115 total views, 1 today

realdoctor-posture-suppor 2

€10

Jelek nga brendi i njohur Zvicerrian REAL DOCTOR

Garanton në qëndrimin e drejtë të juaj,zhdukjen e dhimbjeve të shpinës,qafës,mesit dhe kraharorëve .

277 total views, 0 today

2134274bd4f97140f7ad445573e244da

€10

MYMI WONDER WRAP – Per heqje ne dhjamit nga barku

ndihmon 100% heqjen e dhjamit prej barkut tuaj. Pas 8 jave perdorim shihen rezultate garantuse.

416 total views, 0 today

211C2757-7C29-4877-B6B3-5E3A067C03D3

€100

Bicigell Bc

Bicigell Bc e ardhur nga zvicrra

431 total views, 0 today

9A2CE20D-35B6-4299-82BD-F1C5D432C5E0

€120

Bicigell Recon

Bicigell Recon e ardhur nga zvicrra

423 total views, 0 today

270CBB0F-B824-403C-9333-E61874A352A6

€150

Bicigell Villiger

Bicigell Villiger e ardhur nga zvicrra

683 total views, 0 today

495D0BFF-F80B-4616-80BD-C881B74644A3

€30

Skija

Ne shitje skijat dhe snowbordi,te gjitha jan pa kundra. Info: 0628691561

921 total views, 0 today

20171112_171906

€150

Ne shitje

Kam ne shitje bicikleten Fikse per ushtrime.

479 total views, 0 today

IMG_4113

€40

Skija

Skija skija skija skija skija skija

418 total views, 0 today

20171027_183322

€50

Snowboard

Snowboard snowboard snowboard

371 total views, 0 today

IMG_0322

€930

Drona Dji Phamtom 4 dhe Mavic Pro

Shiten dronat Dji Phantom 4 dhe Mavic Pro me aqesori komplet sikur te ri pak te përdorur mundë ti shihni në foto për me shumë […]

818 total views, 0 today

IMG_1351

€199

Biciklete gjermane

Bicikleta eshte sapo e ardhur nga gjermania me dat 08.06.2017 bicikleta eshte ardhur nga Gjermanija ne Presheve. Bicikleta eshte ne gjendje shume te rregullt disk […]

837 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Publiko Falas