Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Aksesor dhe Ore (10)

IMG_20190901_1331438

€800

Girard Perraguix

Girard perraguix i prodhuar per ferrarin i blem ne zvicerr dhe i prodhuar ne zvicerr qmimi i blerjes ka qen ne vitin 2004 __ 6mi […]

60 total views, 1 today

IMG_20190723_2130467

€300

Or origjinale te perdorura pa dokumente

shes disa or origjinale prodhimi zvicrran mekanik +automatik ort jan te perdorura jan origjinale ,ndersa ne marim pergjithsin dhe garantoim per origjinalitet dhe per gjendjen […]

253 total views, 0 today

€45

Biciklet

Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania modeli Shimano Beryl Sport Frena shimano me 5 shpejtsi 100 % alumin

127 total views, 0 today

image

€5,000

Rolex Submariner no Date, limited edition

preshevë preshevë

680 total views, 0 today

image

€100

Ora dore

Ora dore origjinale te ardhura nga zvicrra , per qdo informate na kontaktoni ne numrin +381637585514 ne viber ose watsapp

740 total views, 0 today

IMG_20171113_232108

€1

Luxuz ora

Shes ora te kualitetit te lart qmimi sipas marveshjes info ne viber +37744602454

948 total views, 1 today

IMG_20170902_192303

€80

Syze dioptrike Silhouette silicon

Ne shitje kornizat e syzeve Silhouette silicon, ne ghendje shume te mire. Korniza mund te perdoret per instalimin e xhamave dioptrik sipas nevojes. Korniza eshte […]

601 total views, 0 today

image-0-02-05-a586a29dea26510915456ccb9f88847b7b8394af8af2dbd1e90735d1e94f085a-V

€1

Or loksoze

shes disa or te kalitetit te lart qmimi me marveshjje ,ort jan te perdorura orgjinale,Nuk posedoi dokumentacion +37744602454 viber

1039 total views, 0 today

20170512_122930

€80

Shitet varësja e argjendte

Shitet varësja e argjendte. Cmimi 80 e Nr.0631774024 viber ose whats up .

556 total views, 0 today

1013349_996329837090852_4004541307436399765_n

€15

Punime të Tabelave për ahengjet tuaja

Bëjm punimin e tabelave të automjeteve me mbishkrime sipas dëshirës për ahengjet tuaja familjare.

310 total views, 0 today

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas