Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Teknik e bardhe (8)

20200229_154624

€100

Ves masina Gorenje

Masina je polovna ali u odlicnom stanju. Cena po dogovoru.

370 total views, 2 today

Screenshot_20191113_134602_com.viber.voip

€250

Shes shporetat

Shiten shporetet 24 kw i perdorur 2 vjet Dhe tjetri 1 vit

1598 total views, 2 today

F157844A-25A3-4E59-B510-11A2F7A238F8

€100

shitet kamini sebashku me qymka

Shes kaminin me qymka , ne gjendje te rregullt , qmimi 100 euro , i pa diskutueshem.

247 total views, 1 today

IMG-947d891aedc29def69b2152a1fce9cf4-V

€0

bojler

Shitet Bojleri Çmimimme marreveshje

359 total views, 0 today

20180403_082316

€250

Klima për shtëpi ose biznes

Shes 2 klima te perdorura ne gjendje te rregullt. Jan më të mdhaja se klimat e “ETC”së. Kan qenë t’montume te një lokal n’Gjermani. 2 […]

2425 total views, 0 today

20170505_192153

€550

ALFA 20 sikur i Ri

Shitet Shporeti Alfa 20 shum pak i perdorur. Gjendja sikur i Ri. Perdorur 3muaj. Te gjith te interesuarit mund te kontakojn ne : 063 – […]

1026 total views, 0 today

image

€200

Maqine e Enve

Shes maqinen per larjen e enve, arsyja e shitjes ndrrim komplet i kuzhines. (200€) Shes edhe kuzhinen komplet , me maqin te enve, Frigorifer, Shporet […]

1888 total views, 1 today

20170316_154453

€50

Mini Furr

Per pjekejen e Sandwich , Pizza etj…

1189 total views, 1 today

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas