Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Per femije (9)

D943_244_196_1200

€0

Babysister

Kërkohet një grua për mbikqyrjen e fëmijëve në Zvicër në kantonin e Lucernit , kushtet jan këto ; Ushqimi , fjetja , udhtimi gratis per […]

150 total views, 0 today

174160D6-D070-49AC-8957-430F21F56516

€500

Kerkoj Babysitter per ne Zvicerr

Kerkoj ni babysitter per djalin tim 2 vjet Ne kanton Bern prej dates 15.2.2019 tina_tina_87@hotmail.com

113 total views, 0 today

breshk

€1,400

Breshk me ndriçim yjesh loder

Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj! Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër […]

187 total views, 0 today

WP_20180126_17_21_13_Pro

€0

Krevet per fmi dhe Dubak

nuk me nevojitet . shum e mir eshte e pershtatshme 5300 dinar

636 total views, 0 today

IMG_3783

€170

Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove

Banesa ka 3 dhoma+kuzhina(73 katror).Eshte e gatshme per banim.

1581 total views, 0 today

IMG_3282

€170

Jipet banesa me qira

Banesa posedon 3 dhoma e mobilume

313 total views, 0 today

20160609_151322

€120

Motor me akumulatorë për fëmijë

Shitet Motori me akumulatorë për fëmijë,është i ardhur nga Gjermania,është në gjendje perfekte Për më shumë info në nr.telefonit

959 total views, 0 today

image-0-02-05-11d9aff606c0e27ddc77b913ed918989671a239209fcf962ff28de1a2cb25871-V

€20

Mbajtse

Osht pa perdor per fmi deri ne 3 vjet

279 total views, 0 today

image-0-02-05-2b9e64cc73d30e7da53aeadc924a9ec5c981f1b80bfbe38003e987a9d3785beb-V

€15

Ulse per fmi

Ulse per fmi prej ch jan

1220 total views, 0 today

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas