Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Material per ndertim (5)

IMG_E3597

€150

Shtylla nga druri per shkalle

Shiten shtyllat e drurit per shkalle. 150 din per cope.

389 total views, 1 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE DSKORUESE NATYRALE

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

457 total views, 1 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE NATYRAL DEKORUES

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

470 total views, 0 today

2017-11-04_17.59.56

€70

Prodhojm Dyer te dhomave te Hymjes me te gjitha masat

Prodhojm dyer te ndryshme Te dhomave Te hymjes Te banjos Te kuzhines Dritare Viber +37745982232

1016 total views, 0 today

IMG_0064

€250

Shitet motori STIHL 25

Shitet motorri STIHL i ardhur nga ch viti i prodhimit 2005

1919 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas