Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Makina dhe vegla (25)

8EB2A0B6-BD68-4AC8-A90B-488F89029869

€210

Stihl 21

Shitet stihli 21 ngjendje te rregult i ardhur nga franca per ma shum informata viber +33758022057

280 total views, 0 today

20180730_143547

€200

Makine qepëse iverllëk me 3 pej.

Makine qepese iverllek me 3 pej dhe me rryme ,punon mire, nuk ka defekt.

230 total views, 0 today

24CDFB24-999D-436C-B933-39AE0DAB2EE1

€0

shiten kembet per molera

shiten kembel per molera te pa perdorura cmimi sipas marrveshjes

209 total views, 0 today

IMG_2867

€0

Izoboy

Shesim izoboy info 0628103944

1132 total views, 0 today

11

€0

Shitet kotlla 90kw

Shitet kotlla 90kw Ne gjendje perfecte Qmimi sipas marveshjes Nr.tel:0637582427

222 total views, 0 today

realdoctor-posture-suppor 2

€10

Jelek nga brendi i njohur Zvicerrian REAL DOCTOR

Garanton në qëndrimin e drejtë të juaj,zhdukjen e dhimbjeve të shpinës,qafës,mesit dhe kraharorëve . 100% Efektive…..provojeni

385 total views, 0 today

28943458_1304106499691646_1847499248_o

€150

Shiten koferat per makeup

Shiten koferat per make up te ardhura prej zvicrre pak te perdorura origjinale dhe te gjitha kan qelsat e vet

877 total views, 0 today

received_2037401346532393

€75

Në shitje Partner 351

Në shitje Partner 351 në gjendje të rregullt Shpata 40 cm Çmimi 75 eu Nr 063 123 19 38

323 total views, 0 today

received_2035775493361645

€75

Shitet sharra Dolmar ne gjendje te rregullt

Shitet sharra Dolmar ne gjendje te rregullt Ka 25 dhemb ne zingjir 75 eu Nr 063 123 19 38

381 total views, 0 today

50A90B41-88B3-4372-BABC-4947054751B3

€0

SHITET

Vinçi i riDizajnuar ne Automatik ne gjendje perfekte. Cmimi sipas marrveshjes. ‭+381 69 1800 757‬

622 total views, 0 today

image-0-02-05-1f62657ef1eb449ef92361bbd7e6cdfc19b07630002e70d015876caeff6870bc-V

€0

Izoboy

Shesim izoboy Info 0628103944

907 total views, 0 today

IMG_0036

€0

Shiten

Shiten te gjitha te ardhura nga ch

593 total views, 0 today

IMG_0063

€100

Shitet freza me rrym

Shitet freza me rrym e ardhur nga ch ne gjendje prefekte

454 total views, 0 today

IMG_0071

€150

Shitet aparati per nxehke

Shitet aparati per nxehje 15KW i ardhur nga ch ne gjendje prefekte

474 total views, 0 today

IMG_0068

€110

Shitet kosa

Shitet kosa e ardhur nga ch ne gjendje prefekte

946 total views, 0 today

IMG_0055

€0

Shiten

Shiten mjete per grryrjen e drurit te ardhura nga ch shum pak te perdorura

472 total views, 0 today

IMG_0053

€0

Shitetn qmimi me marveshje

Shiten burmashinat me bateri te ardhura nga ch qmimi me marveshje

484 total views, 0 today

IMG_0052

€100

Shitet dizalica per ndertim

Shitet dizalica e ardhur nga ch

571 total views, 0 today

IMG_0046

€0

Shiten brusalicat qmimi me marveshje

Shiten brusalicat te ardhura nga ch ne gjendje prefekte

371 total views, 0 today

IMG_0044

€70

Shitet mikseri

Shitet mikseri i ardhur nga ch mikseri posedon edhe veglat per perzirje

914 total views, 0 today

IMG_0041

€35

Shitet kuferi per bartjen e veglave te punes

Shitet kuferi per bartjen e vegalve te punes kuferi posedon edhe rrota

333 total views, 1 today

IMG_0036

€180

Agregat bosch i ardhur nga zvicrra

Shitet agregati i ardhur nga ch ne gjendje prefekte

379 total views, 0 today

image

€350

ne shitje maqina

ne shtija maqinat per prerjes e stiroporit

1251 total views, 0 today

20170201_204837

€0

Makina per prerjen e Stiroporit

Ne shitje maqinat per prerjes e stiroporit (izoboy) maqinat jan te reja model i ri me garancion. Cmimi sipas marrveshjes..

2226 total views, 0 today

20170128_112435

€0

Ne shitje

Shes 2 maqina per prerjen e stiroporit(izoboy) ne gjendje perfekte cmimi sipas marrveshjes.

1279 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas