Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Aparate shtepiake (37)

709EFA48-7000-477C-A083-5686A7228B84

€300

Frizi Ecolux 410liter

Shite Frizi Eoclux 410 Liter i perdorur, ne gjendje shum te mire dhe nu fuksion. Te interesuarit mund te me Kontaktojn permes Tel. +381694444796 ne […]

121 total views, 4 today

20190808_095935

€180

Klime Mobile

Shitet Klima Mobile e cila mund te perdoret si per ftohje ashtu edhe per nxemje 12000 BTU Eshte pothuajse e re , shume pak e […]

35 total views, 3 today

20190714_102753

€1

Frigorifer

shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt cmimi sipas marrveshjes tel.0628464627

73 total views, 0 today

65083219_712227255900303_5360208048281354240_n

€1

Shitet ngrohesi ujit

Shitet ngrohesi i ujit shume pak i perdorun, per me shum thirrni ne: 0637457339

61 total views, 0 today

Sidesync_capture_20190622130251_1

€100

shes frigoriferin dhe makin per larjen e rrobave te dyjat 100 euro

shiten aparatet shtepiake ne gjendje te rregullt te dyjat me cmim 100 euro

132 total views, 1 today

IMG-b33578cda2bd164296f455aeb85c44d9-V

€1

Dy komplete jan 1 2 3 jan shum pak te perdorura cmimi sipas marveshjes

Jan ne shitje dy komplete kauqa 1 2 3 Jan shum pak te perdorura sipas pamjes fotografis

522 total views, 3 today

ABEC2F1F-B05D-4EF8-B29E-D10FE3F6F62F

€55

Karrika per taras

Karrikat palohen dhe jon shum funksionale..

75 total views, 0 today

08CE0259-DE16-4B51-96CE-799D17F4D3CA

€0

Banes

Shitet banesa ne bujanoc ose bejm ndrrim me makin per me shum infromacione nr tel 063402352 ose 063484564

134 total views, 1 today

20190213_141527

€170

Hidrofor

Shitet hidrofori i ri, fuqia 1.5kw , thellesia e terheqjes se ujit 30-35 m

388 total views, 5 today

116804BF-1E99-44E7-A794-51A80033BE42

€2,000

Banaku

Shitet Banaku , materiali Rosfrei , punon ne rregull

364 total views, 2 today

WhatsApp Image 2019-02-02 at 22.53.20 (2)

€1

Pasqyra me led & Tavolina

Pasqyra per banjo me led , pasqyra me led dhe toch, tavolina druri me xham te dizajnuar, modele te ndryshme , cmimi sipas marveshjes, gjendemi […]

557 total views, 2 today

Screenshot_20190208-155626_Gallery

€180

Shitet frigoriferi per pije me xham

Eshte i ardhur prej Zvicrres, ne gjendje te rregullte, per me shume informata kontaktoni ne nr e tel ne viber (+381621383573)!

214 total views, 1 today

C6389ED7-DE5D-4821-85FB-702C0A7EB6DF

€750

Paisje te nxemjes per pelet

Shes paisjet e nxemje me pelet jan ne gjendje shum te mir shum pak te perdorura me shum informacione shikoni fotot ose mundeni per mes […]

217 total views, 0 today

20181124_194823

€60

Frigorifer

Shitet frigoriferi LIEBHERR. Çmimi i volitshem per arsye se pjesa e dubokit nuk eshte funksionale ndersa pjesa e frigoriferit eshte ne ghendje funksionale. Dimensionet: gjatesia […]

254 total views, 1 today

20181124_194823

€50

Frigorifer

Frigoriferi LIBHERR me keto dimensione. Gjatesi 1m 60cm ndersa gjeresia 0.60cm. Frigoriferi ne gjendje funksionale ndersa duboki eshte jo funksional. Çmimi i volitshem 50 euro.

202 total views, 0 today

0-02-05-3fd3f1cfbe321c139c27241bb3946225a9b0b7a1a70eae42bc2b2c35e09400b9_3defd7a2

€200

Kamin per nxemje

Shes kaminin shum atraktiv per nxemje . 1 vit i perdorur.

271 total views, 1 today

IMG-a063015e63feba8b50400abafdce0876-V

€0

mobilje

2 kauça + 2 fotele Çmimi me marreveshje

286 total views, 1 today

IMG-24c4cc56f0876953826a0bffabcf4794-V

€0

mobilje

mobilje salloni -çoshnik + fotele+dollap Çmimi me marreveshje

200 total views, 0 today

IMG-a0f28e77826399fbd09c7ec58226f9d4-V

€0

mobilje

dhome gjumi komplet Çmimi me marreveshje

1436 total views, 2 today

IMG-a9d8719f009a96e051715c393c492dc5-V

€0

mobilje

dhome e gjumit komplet (shtarti + dollapi + komoda) Çmimi me marreveshje

183 total views, 0 today

IMG_0570

€350

Shiten kauçat dhe nje fotele

Shiten kauçat dhe nje fotele.

1988 total views, 2 today

D99E141F-D98D-4FF3-8AB0-9DE28CFC434F

€130

Shporet elektrik

Shporet elektrik i ardhur nga ch ne gjendje te rregullt

457 total views, 0 today

01331CB6-F487-4A81-B516-F18C08713B98

€320

Frigorifer

Shes 2 frigorifer ne gjendje shum te rregullt , shporet elektrik edhe 1 ventillator interesuarit te lajmrohen 0638936038 qmimi i diskutushem

559 total views, 0 today

IMG-abf3fccf582b9e0d2fc5c4d2b9e5bdb3-V

€70

Tepiha

Shiten 2 tepiha te perdorur me dimenzione 2.50 * 3.50 Cmimi per cope: 70€ Tel 0691881627

237 total views, 0 today

Foto 1

€100

Shporet

Shitet shporeti i rrymes, ne gjendje perfekte (te gjitha funksionet jane ne rregull). Arsyeja e shitjes: e kam nderruar me me te ri. Per me […]

931 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas