Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for SHTEPI DHE FAMILJE (154)

IMG-2e6f74e53d34eed990860835b704147c-V

€56,000

Shes banesen

Shes banesen 120 m2, 3 dhoma gjumi salloni dhe kuzhina, kati 6 e super mobiluar! Ndertimi i ri tek banesat e Sahit Rainces!

174 total views, 161 today

20190213_141527

€170

Hidrofor

Shitet hidrofori i ri, fuqia 1.5kw , thellesia e terheqjes se ujit 30-35 m

179 total views, 4 today

116804BF-1E99-44E7-A794-51A80033BE42

€2,000

Banaku

Shitet Banaku , materiali Rosfrei , punon ne rregull

177 total views, 4 today

€1

Shes shtepi te re

Shes shtepi te re,ka 3 dhoma gjumi,sallonin me kuzhin,Banjo me WC,WC per mysafir,nxemje ne tok,extra shpajz,ka bunar dhe ujesjells te shtetit,i ka te gjitha lejet […]

1750 total views, 2 today

WhatsApp Image 2019-02-02 at 22.53.20 (2)

€1

Pasqyra me led & Tavolina

Pasqyra per banjo me led , pasqyra me led dhe toch, tavolina druri me xham te dizajnuar, modele te ndryshme , cmimi sipas marveshjes, gjendemi […]

173 total views, 0 today

Screenshot_20190208-155626_Gallery

€180

Shitet frigoriferi per pije me xham

Eshte i ardhur prej Zvicrres, ne gjendje te rregullte, per me shume informata kontaktoni ne nr e tel ne viber (+381621383573)!

103 total views, 2 today

174160D6-D070-49AC-8957-430F21F56516

€500

Kerkoj Babysitter per ne Zvicerr

Kerkoj ni babysitter per djalin tim 2 vjet Ne kanton Bern prej dates 15.2.2019 tina_tina_87@hotmail.com

47 total views, 2 today

IMG-d43b2724fbdffc69fd26e3d5b63f0033-V

€1,400

Shitet lopa

Shitet lopa me vić.viçi ika 1 muj lopa osht e registrume me Petegre te interesuarit let lajmrohen ket nr 062 87 54 832

50 total views, 2 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE DSKORUESE NATYRALE

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

95 total views, 0 today

received_2382594858480803

€12

Produkt per heqjen e dhjamit dhe barkut.

MYMI WONDER WRAP produkt qe ndihmon 100% heqjen e dhjamit prej barkut dhe formesimin e barkut Rezultatet shihen pas 4 jave perdorim . Kushton 1400dinare […]

27 total views, 1 today

6386A7A1-71B3-44BE-8ADB-D2A769B925E9

€250

Shitet komoda moderne

Shitet komoda per dhome te ndejes dhe eshte ne gjendje perfekte.

71 total views, 0 today

A8B7C7CA-B7A0-44DB-84C6-B27B503395E6

€100

Shitet komoda

Shitet komoda ne gjendje te rregullt. Cmimi i negociushem.

48 total views, 3 today

C6389ED7-DE5D-4821-85FB-702C0A7EB6DF

€750

Paisje te nxemjes per pelet

Shes paisjet e nxemje me pelet jan ne gjendje shum te mir shum pak te perdorura me shum informacione shikoni fotot ose mundeni per mes […]

97 total views, 0 today

IMG-132c9f493a1d4a5d5c97e1f889631642-V

€50

GURE NATYRAL DEKORUES

Gure dekorues per zbukurimin e mjediseve te brendshme te shtepive,dhoma ndejes,paradhoma,oxhaqe,kuzhina,pjese sioas deshires ne dhome,koridor,shkalle si dhe zbukurime jashta shtepive me çmime te volitshme. Per […]

79 total views, 0 today

20181124_194823

€60

Frigorifer

Shitet frigoriferi LIEBHERR. Çmimi i volitshem per arsye se pjesa e dubokit nuk eshte funksionale ndersa pjesa e frigoriferit eshte ne ghendje funksionale. Dimensionet: gjatesia […]

89 total views, 0 today

20181124_194823

€50

Frigorifer

Frigoriferi LIBHERR me keto dimensione. Gjatesi 1m 60cm ndersa gjeresia 0.60cm. Frigoriferi ne gjendje funksionale ndersa duboki eshte jo funksional. Çmimi i volitshem 50 euro.

78 total views, 1 today

IMG-20181117-WA0015

€70

Shitet komoda me gjith tv

Komoda me gjith tv

126 total views, 0 today

20180730_143547

€200

Makine qepëse iverllëk me 3 pej.

Makine qepese iverllek me 3 pej dhe me rryme ,punon mire, nuk ka defekt.

111 total views, 0 today

IMG_2837

€60

lule

shes lulen qmimi 60 euro

83 total views, 3 today

0-02-05-3fd3f1cfbe321c139c27241bb3946225a9b0b7a1a70eae42bc2b2c35e09400b9_3defd7a2

€200

Kamin per nxemje

Shes kaminin shum atraktiv per nxemje . 1 vit i perdorur.

164 total views, 0 today

20181012_095354

€350

Tavolin per buk me 8 Karrika

Shitet Tavolina e Bukes me 8 karrika (ne foto jon veç 6 karrika) shum Pak e perdorme. Tavolina esht e drurit edhe çilet. Per ma […]

104 total views, 2 today

20181012_094233

€350

3 tesha dhe 1 njish

Shiten 3 Kauça dhe ni fotel. Jan 3 tesha dhe 1 kish . Fred hat Te tret çilen. Si ne foto. Per ma shum informata […]

164 total views, 1 today

20181012_093443

€400

Dhoma fjetjes

Shitet dhoma fjetjes komplet me dy komoda krevet orman dhe ni komod te madhe si ne foto. Jan ne gjendje shum Te mire. Per ma […]

179 total views, 0 today

1

€0

Banes

Shitet Banesa me çmim ekstra të lirë! Banesa posedon 85 m2 Është e mobiluar Posedon: — Qëndrim ditore së bashku me kuzhinë — Dhomë gjumi […]

369 total views, 3 today

CF80B1A6-C956-444E-BB5B-8462571A6E0F

€0

Shitet rrethi

Shitet rrethi ne gjendje te rregullt. I perdorur.

232 total views, 1 today

Page 1 of 71 2 3 7

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas