Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Vetura (829)

8290BADC-9F88-49BC-B72A-8058056F0445

€4,000

Mercedes benz B class 180 cdi , Automatik

Shitet urgjentisht vetura Mercedes b class 180 cdi Automatik , e ruajtur dhe e mirmbajtur maksumalisht, ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per […]

164 total views, 10 today

3A6FD5CF-A0F2-483D-92B1-EF1F5910586B

€0

Passat 1.9

Vetura osht e ardhur pre ch tash eka te ber servisin te madh edh te vogel me liber te servis vetura osht full ospion ka […]

123 total views, 4 today

IMG-2239fdb0508e33d559b048e6ea73e245-V

€0

VW Passat 1.9

Shitet vetura Pasat ne gjendje te rregullt,regjistrimi I ka skaduar me 06.06.2020.

209 total views, 0 today

515EF512-ED0D-4A0A-9E5D-172706DDD828

€3,100

Shitet Mercedes E 220

SHITET MERCEDES E 220 Cdi Ne gjendje te rregullt, i ardhun nga Gjermania

220 total views, 1 today

DC7969F9-DC4D-4C3A-B040-D5CD6B23C321

€2,600

Bmw 318d

Shitet Bmw 318d Viti 2002 239000km tkalume Servis i bonem para 200 kilometrave, te gjitha te nderruara Senzora parkingu mbrapa, kamer aksidenti perpara dhe mbrapa, […]

244 total views, 3 today

231157E1-A043-4F47-B4F0-BEF41F50C244

€2,200

Renault Laguna 1.9 Scorpio

Shitet Renault Laguna 1.9 Scorpio motor Viti 2004 286000km tkalume Çmimi 2200 i diskutueshem, bejm edhe ndrrim Per me shum info kontaktoni +381638269528

189 total views, 0 today

9FC51265-47BB-4EB8-A3B0-DBF2D8B0B63C

€3,500

Opel Zafira Cosmo 1.9 CDTI

Shitet Opel Zafira Cosmo 1,9 CDTI Vetura eshte ne gjendje shum te mir 262 000 km tkalume Viti 2006 Senzora perpara, senzora mbrapa, kamer parkingi […]

36 total views, 0 today

B69FFCFF-3735-4ADA-888A-9E93FC98B722

€2,500

Peugeot 206 cc Cabrio

Shitet Peugeot 206cc Cabrio Benzins Vetura eshte ne gjendje shum te mir 163 000 km tkalume Viti 2005 Çmimi 2500€, bejm edhe ndrrim Per me […]

150 total views, 5 today

BC9D4C32-442A-4639-BFA5-22434D68D607

€0

Në shitje fellnet me gjith goma

Në shitje fellnet me gjith goma gomat jon shum pak te per dorura fellnet jon me kater shtrafa per ma shum info tel

174 total views, 1 today

1

€2,250

VW GOLF 4 1.9TDI 85KW/116KS 6 brzina NA IME KUPCA – VRANJE

1.9TDI 85kw/116ks 233000km Uvezen iz CH URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, na […]

67 total views, 0 today

470F51D1-63A2-4EF7-B3B7-4B12F6A07E92

€1

Pasat B5.5 1.9

Na kontaktoni 0628332376 (Viber//whatssap)

208 total views, 3 today

BE58028A-5826-411E-A071-6A033536B245

€2,800

Shitet opel vektra gts 1.9

Opell Vektra 1.9 GTS dizell viti 2005 ka regjistrim Vetura ne gjendje te rregullt . Qmimi 2800 euro Vetura eshte me tabela vr Kontakt +38349271000 […]

79 total views, 0 today

1

€2,300

VW GOLF 4 1.9TDI 74KW/101KS NA IME KUPCA – VRANJE

1.9TDI 74kw/101ks Uvezen iz Nemacke URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, na […]

85 total views, 1 today

474680F8-D6B5-4DF3-B6D0-1F7319369FE9

€0

Smart 600 kubik

Vetura osht ne gjegje shum te mir osht me klim servisin tash eka bom osht e regjistrume per mashum info tel 0637712371

197 total views, 2 today

inbound769918538191291509

€1

Gilf 4 TDI 2001

Shitet vetura Golf 4 TDI (i thjesht) Shitet vetura Golf 4, 1.9, viti 2001, 66kw në gjendje të mirë teknike. Vetura ka të gjitha serviset […]

342 total views, 2 today

Screenshot_20181029-205822

€4,500

Audi A4 1.9 TDI Sline

Audi A4 S line 1.9 TDI 96Kw Viti 2003 Kilometra 292000 Klime automatike Liber te servisit Karriket gjysme likur Dritat xenon D1s original Fellne me […]

1833 total views, 0 today

1

€2,350

VW GOLF 4 1.9TDI 74KW/101KS NA IME KUPCA – VRANJE

1.9TDI 74kw/101ks Uvezen iz Nemacke URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, na […]

77 total views, 0 today

3

€2,350

VW GOLF 4 1.9TDI 85KW/116KS 6 brzina NA IME KUPCA – VRANJE

1.9TDI 85kw/116ks 233000km Uvezen iz CH URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, […]

75 total views, 0 today

3

€8,650

AUDI A4 2.0TDI 2009

Auto je u perfektnom stanju Registrovan do:7/2020 Dva kljuca, parking senzori, aux, tempomat. . Mogucnost svake provere vozila. KONTAKT: 0616127297 +VIBER/WA

341 total views, 2 today

1

€2,350

VW GOLF 4 1.9TDI 74kw ME DOGAN i HOMOLOG

1.9TDI 74kw/101ks Uvezen iz Nemacke URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, na […]

106 total views, 1 today

3

€2,350

VW GOLF 4 1.9TDI 85kw 6shpejtësi ME DOGAN i HOMOLOG / VRANJE

1.9TDI 85kw/116ks 233000km Uvezen iz CH URADJEN AMSS NA IME KUPCA(kupcu ostaje samo registracija) Zimske gume Auto je u izvanrednom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni, […]

119 total views, 2 today

received_950948078608840

€1,600

Opel Corsa 1.7 Diesel. Çmimi i diskutueshëm

Në gjendje shumë të mirë dhe i regjistruar Ter Met 01.2021 Për informata shtesë ju lutemi kontaktoni numrat e telefonit. Çmimi i diskutueshëm.

756 total views, 1 today

IMG-1ca2d1ca2f2efc4f1b6e777ba8938f94-V

€11

PONUDA VOZILA AUDI/VW/PEUGEOT

U ponudi AUDI A4 2.0TDI 88KW 2009 -8650€ GOLF 4 1.9TDI 74KW 2001 NA IME KUPCA -2350€ GOLF 4 1.9TDI 85KW 2001 NA IME KUPCA […]

127 total views, 0 today

E9BEF300-443D-41D2-A93B-7B102678316B

€0

Audi A4

Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Gjindet ne zvicerr. Cmimi sipas marreveshjes, bej ndrrime dhe me toke.

1316 total views, 3 today

IMG-0bb2a31fb1305cb5c63ced003e5fdc3e-V

€1,600

Mercedes E220 CDI

Mercedes E220cdi Viti 1999 105kw Automatik Pa ndrrime 063/1586350

251 total views, 1 today

Page 1 of 341 2 3 34

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas