Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Motoçikleta (52)

Screenshot_20180731-070915_Photos

€360

Skutera 50 kubik

Skurera 50 kubik ne gjendje te rregullt me librez te ch Çmimi pre 350 deri 450 € Nr 0631775010

569 total views, 1 today

IMG-402f1090ff845286cddb96743ab50f92-V

€450

Skuteri 125 kubik

Shitet Scuteri 125 Kubik Skuteri është në gjendje perfekte Punon mir hecë mir shum dhezë në çeslsë Për çdo informatë Nr.381629692592 Pronari Direktë:+41765080077 viber

378 total views, 2 today

20180824_082625

€380

Skuteri 50 kubik

Shitet Scuteri 49 Kubik Skuteri është në gjendje perfekte Punon mir hecë mir shum dhezë në çeslsë Për çdo informatë Nr.381629692592 Pronari Direktë:+41765080077 viber.

360 total views, 1 today

AB3F14A3-9C02-4810-9661-EE9E2D195E68

€500

Skuter PEDA SRL Verona R06-AIR

Shes Skuterin PEDA viti 2009 49 kubik me shum pak km 4058km i doganuar ne emer timin . Regjistrimi i ka dal. Skuteri ne gjendje […]

234 total views, 0 today

6015AA7C-F552-4297-A270-E3B5D2635DB7

€600

Skuter Yamaha Aerox yq50

Shes skuterin Yamaha Aerox yq50 viti 2011 49 kubik eshte ne gjendje perfekte i ardhum prej Ch Pa Dogane. Kontakt ne kete nr ose viber+41 […]

65 total views, 1 today

586432-344x500

€450

Shitet Scuteri 125 Kubik

Shitet Scuteri 125 Kubik Skuteri është në gjendje perfekte Punon mir hecë mir shum dhezë në çeslsë Për çdo informatë Nr.381629692592

50 total views, 0 today

548515-282x500

€450

Scuteri 49 Kubik

Në shitje Kymco super 9 49cc I ardhur nga ch në gjendje te rregullt Çmimi fillestar 450 euro +381629692592

34 total views, 0 today

950905-500x282

€450

Scuteri 50 Kibik

Skurera 50 kubik dhe 125 kubik ne gjendje te rregullt me librez te ch Çmimi pre 360 deri 450 € Nr +381629692592

39 total views, 0 today

IMG-b36289c1bda461af556a4f4e51b4f0bb-V

€390

Skuteria50 kubik

Shiten Skutera 50 Kubik ne gjendje te rregullt per me shum informata nr tel

1230 total views, 0 today

Screenshot_20180909-204707_Facebook

€440

Kymco super 9 49cc

Në shitje Kymco super 9 49cc I ardhur nga ch në gjendje te rregullt Çmimi fillestar 440 euro Nr 063 123 19 38 viber

69 total views, 1 today

moments_519131841568390_hi_res

€650

choper 125

Motori ne gjendje te rregullt per vozitje,regjistrimi i ka dal ne prill,viti 2008,125 ccm,cmimi i diskutueshem.

651 total views, 0 today

20180717_165711

€0

Peda 49ccm

Motori është blereë i ri 00km Mundesi nderrimi me motor me 4 rrota

89 total views, 0 today

20180707_191152

€130

Skuter

Shitet skuteri 125 kubik

225 total views, 0 today

82C3928B-2A62-45C2-B6E0-DD60B229E67E

€500

Shitet skuteri 49cc

Shitet skuteri 49kubik viti i prodhimit 2009 ka 3.5kw (5ps) dhe ka 7000 km te kaluara. Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.

849 total views, 0 today

1

€3,990

Honda

Shitet motori Honda NT680cm3, viti i prodhimit 2007, 13000km, 49kw/66ks, i sapo ardhur nga Zvicrra, me ABS,drita t’mjegulles,me kardan,5 shpejtesi,2 kufera anash dhe nje mbrapa […]

86 total views, 0 today

1

€3,990

Honda

Shitet Honda CBF1000A, viti i prodhimit 2009, 27000km, 72kw/100ks, i sapo ardhur nga Zvicrra, me ABS ,6 shpejtesi, 2 kufera anash dhe nje mbrapa , […]

75 total views, 0 today

Screenshot_20180627-183457

€1,700

Kawasaki en 500

Nuk ka rryp motori

452 total views, 1 today

20180626_180640

€1,700

Kawasaki en 500

Rrypi i mungon.

71 total views, 0 today

39CA5E70-7455-437D-A933-6AA054E01D06

€500

Shitet skuteri

Shitet skuteri Baotian Rocky 49cc,5ps i blere prej 00km tash i ka 6800km. Punon shume mire.

883 total views, 0 today

IMG-9183fb525f63cb4b03761a6bbbd0e1da-V

€3,700

Bmw dakar f650

Ne gjendje Perfekte, gumat e reja , akumulatori i ri.

598 total views, 1 today

29746057_10215667747389710_984090179_n

€0

skuter dhe motociklete

Shitet skuteri dhe motocikleta te ardhur nga zvicrra, cmimi sipas mareveshjes. Skuteri eshte Malaguti Motocikleta Aprilia

581 total views, 1 today

20171219_140247

€500

peda picola 2013

peda picola italian 2013 regjisrim ka dhez ndor  kom ski nevoj me investu sen   vozitet  ka fuqi bollll pa ndrrime

130 total views, 0 today

4CDFDF44-0235-4A2A-A71E-5F670BA17E64

€850

Enduro cross kawasaki

Motori eshte i ardhur nga CH Ne gjendje shum tmir

201 total views, 1 today

IMG_20171111_070650

€0

Shitet Skuteri

Shitet skuteri Viti 2008 150 kubik Me dokumenta Bejm edhe ndrrim 0621522879

420 total views, 0 today

20171105_142449

€20,000

Tomos automatik.mundsi ndrrimi

Me defkt.me dokumente dhe pa regjistrim

567 total views, 1 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Refine Results

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas