Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Makina bujqësore (44)

2C95C2F8-4844-4853-AB0F-82D039CD8231

€250

Kosa

shitet kosa e dubraves gjendje te rregullt Nr:0638932058 Cmimi250euro fix

34 total views, 2 today

viber image 2019-04-16 , 14.05.41

€1

Shitet traktori URSUS

Shitet traktori URSUS. Cmimi sipas marrveshjes. 0638343627

40 total views, 1 today

D1AF7195-C053-43C6-8A2C-A93C8E8A1BEC

€4,600

Zetor 4911

Shitet traktori i markes Zetor 4911 ne gjendje shume te mire,eshte i regjistruar, pak i perdorur. Me prekulic te regjistrume, pllugi, dërlaçat, kosa sip(me tanjiraç) […]

94 total views, 1 today

IMG-20190409-WA0017

€2,650

Shitet Presa

Shitet Presa . Ne gjendje perfekte. Çmimi 2650 € 0638222229

115 total views, 1 today

20180909_110646[1]

€1,000

IMT509

Shitet kultivarori  me prekolic

303 total views, 0 today

19F7FBDF-94EA-48AE-A23D-58E06A47BCAE

€280

Stihl 34

Shes stihl 34 i ardhur nga franca ngjendje te rregult per ma shum informata viber +33758022057

111 total views, 0 today

IMG_20190308_093818

€123,456,789

Mjete bujqësore

Shiten mjetet për bujqësi: – Presa: Lifam – Kosa: Rapid(tanjiraç) Per informata na kontaktoni qmimi sipas marveshjes.😊

263 total views, 0 today

FCFF7F32-E1B4-4F98-8277-2646FB42BD2E

€1

Shes Traktorin IMT 539

Shes Traktorin me rimorkio dhe paisje tjera per bujqesi . Traktori eshte ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marrveshjes

324 total views, 0 today

guma 1

€150

Shiten bandasht me gjith guma.

Shiten bandasht me gjith guma. Bandasht dhe gumat jan per prekulic te beogradit te traktorit. Numri i gumave  7/50/16 Cmimi 150 euro Tel: 062393345

76 total views, 0 today

49512204_223613068517683_8311179665322541056_n

€3,700

IMT 539

shitet traktori asht ne gjendje te rregullt  drejt ne pun mun me lishu  gomat i ka treja komplet sic po shihet ne foto ndrrim i mundshem  […]

168 total views, 0 today

20180221_163239

€1

mjete Vibrator dizalic

Shitet  Vibratori  trefazesh bosch shitet dizalica trefazeshe jan te ardhura nga zvicrra 0628790518

1420 total views, 0 today

[002232]

€3,200

Shitet Traktori

Shitet Traktori IMT 540 Viti :1980 Traktori eshte ne gjendje te rregullt dhe ka motorin e IMT 539 standard prej fabrikes, dhe posedon menjaqin me […]

2931 total views, 0 today

43828496_544539285995701_2283130414698594304_n

€1

Shitet Traktori URSUS

Shitet traktori Ursus Per me shume info tel: 0638343627

188 total views, 0 today

20134918549734

€250

Motor per kultivator SUNTOM

Motor per kultivator dizel i paperdorur ne pakete me garancion.

166 total views, 0 today

E04388EE-F780-434C-A520-7743C2AE4AA0

€280

shiten vllaqat edhe pllugjit

mjetet jan shum te mira vllaqat jan pothuj se te reja

312 total views, 0 today

39982241_1931655970204286_8777587322389528576_n

€3,000

Shes MOTOKULT.LAB. 3LD 510 ALNASER

Shitet Motokultivatori i blerë ne vitin 2016 shum pak i përdorur në gjendje shum të mirë. Gjithashtu motokultivatori posedon frezë dhe pllug per lavrim. Për […]

729 total views, 0 today

IMG-20180816-WA0008

€2,200

Cistern e ujit

Shitet cisterna e ujit me kapacitet prej 4000 lit. Cisterna eshte ne gjendje krejtesisht te rregullt, shum pak e perdorur dhe e garazhuar. Posedon edhe […]

209 total views, 0 today

0-02-05-1c08f897a24f76422190fe475ccf6a34b4be9d2081b6afa01dc19fa22fe447d2_fbe48878

€2,500

Makin Per Qarjen E Druve

Shes Ket Maqin Per Qarjen e Druve  qmimi osht 2.500 euro me rrymosht trofaz  me garanci osht  nr i tel   +38162 8217 820

551 total views, 0 today

36243847_1851259245175475_5433637132751077376_n

€4,000

Traktor

Shitet traktori ne gjendje te rregullt,i sapo regjistruar,me dokumenta,533 IMT,cmimi 4000 euro per te interesuarit kontaktoni :0628557754

338 total views, 0 today

image

€1

shitet presa

shitet presa lifam

628 total views, 0 today

4B7E5EED-21B6-411E-9E8F-2536BC215EA5

€0

Shitet Kosa

Shitet kosa ne gjendje te rregullt

168 total views, 0 today

IMG_3442

€1

Shes traktorin

Shes traktorin 539-viti 1991,komplet prekulic,pllug,derlace.per te interesuarit kontaktoni :063/17-17-070.

1312 total views, 0 today

259048-50x38

€0

Shitet

Shitet kultivatori ne gjendje perfekte ,i ka te gjitha paisjet ,me prekolic e shum tjera,po ashtu beje edhe blerjen e kultivatorev,ska rendsi edhe nese jan […]

228 total views, 0 today

images

€0

Shitet

Shitet kultivatori ne gjendje perfekte ,i ka te gjitha paisjet ,me prekolic e shum tjera,po ashtu beje edhe blerjen e kultivatorev,ska rendsi edhe nese jan […]

349 total views, 0 today

IMG-3c0c8b8c8e076920ae6dcff9a502f141-V

€0

Urgjent Shitet Kultivatori

Urgjente shitet kultivatori ne gjendje te rregullt ,punon shum mir ,i ka te gjitha frezen e shum tjera,cmimi shum i volitshem per me shum info […]

685 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Publiko Falas