Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Autopjesë dhe Paisje (202)

20190604_205145

€550

Aversus 17 5 x112

Shiten fellnet 17 5×112 per audi wv mercedes me guma komplet

129 total views, 0 today

8732E149-A57A-4C8C-9B20-D0DEDABA9F32

€250

Shiten fellgat

Shiten fellgat 225/40/18”

27 total views, 0 today

1421DC88-CF26-4E0C-8FE8-CE2864F68BB3

€1

Seat alabra kombi

Diska te mram je vetem 10 dit perdore me gjith plaketa edh ato jon vetem nijav te per dorura edh pllaket e para jon vetem […]

72 total views, 0 today

IMG_151931567031F

€380

Felne me goma 205/55/R16

Shiten felnet me gona te reja Tigar 205/55/R16 gomat kan garancion edhe 2 vite jane ne gjendje te rregullt te pershtatshme per Audi VW Tel […]

156 total views, 0 today

0C8D4503-5797-49C6-B19B-6B1E5FD128BB

€150

Fellne 16’ BMW

Shiten fellnet 205 55 16 per BMW cmimi 150 euro Kontakt +381629638971

30 total views, 0 today

119352AD-1676-41E3-9CB4-957087DE13AA

€350

Shiten gomat per BMW te sapo ardhura nga zvicrra gomat jan te dimrit vetem ...

Shiten gomat per BMW te sapo ardhura nga zvicrra gomat jan te dimrit vetem 1 sezon te perdorura (5muj) 225/45/R17 350€ Qmimi i diskutushem Tel: […]

80 total views, 0 today

E770B4FB-7143-483F-97B0-0CDC67CFEAE6

€0

Shiten felnet zoll 18″ 5×112 i ka unazat e ndume te reja 5×...

Ndrrim nuk boj. Jane te reja dhe me çmime te volitshem

62 total views, 0 today

D38E20F1-464C-41CD-9282-1EA97CA2E815

€200

fellne

shite fellnet 195,45,R15 fellnet posedojn shtrafet e vetjan te rujshme me gumat te mira qmimi sipas marrveshjes per me shum nr vibr wp +37745870126

44 total views, 0 today

Screenshot_20190506-121022_Gallery

€35

Elektronika e Fiat Stilos

Shitet elektronika e Fiat Stilo 1.9 tdi Ne gjendje te rregullt

77 total views, 0 today

20190411_174936

€1

fellne

shiten fellnet 17 zoll,bej ndrrim

95 total views, 0 today

54730478_802305996793451_2399512139950718976_n

€160

Fellne BMW 205 55 16

Shiten vetem Fellnet per BMW 205 55 16 cmimi 180, komplet me gume SAVA  350e kontak viber

65 total views, 0 today

20181016_172156

€75

Shitet gomat me bandash per Golf 4

Gomat jan me bandash per golf 4. 196 65 15.mesatarisht te mira

565 total views, 0 today

20190304_105235

€0

Shiten gomat per kamion

Shiten gomat per kamion 9.00 R20. Per me shum informata na kontaktoni. Cmimi sipas marreveshjes.

150 total views, 0 today

20190304_105225

€0

Shiten gumat me fellne

Shiten gumat me fellne madhesia 225/40 R18. Cmimi sipas marreveshjes

142 total views, 0 today

E109E075-4EA2-4014-A87D-C02F510FD876

€300

Ne shitje

Ne shitje gomat edhe fellgat

101 total views, 0 today

media-share-0-02-05-2556de3d7c75d5e16bb5d65925204f9d88746554813489f2f9122efb2bf53128-9d693fb2-fa6a-41d8-8127-6ee1730bc956

€35

Stop Llampat per Vw Passat B5.5 Karavan

Shiten  Stopat  per Vw Passat B5.5  vetem per karavan Viti: 2001-2005   Nuk e kan mbrojtesen e jashtme  dhe jane komplet me llampa !   […]

137 total views, 0 today

597EA78A-E019-4420-8498-64D3DE65DB2B

€120

Fellne 16′ per golf 4

Shiten fellne 16′ per golf 4

132 total views, 0 today

IMG_20190122_074000_220

€15

Leng per xhamin e krisur e kthen ne gjendjen e meparshme

Leng per xham te veturave dhe telefonave mobil i kthen ne gjendje te mir ja eliminon te krisureb. Per shum info keni numer kontaktues.

134 total views, 0 today

16472860_1463931800291724_6455708025533577286_n

€1

Auto felne goma

Shes Alu felne me goma 14′ 15′ 16′ col te ardhura nga Zvicra jan tmira gjindemi ne Miratoc qmimi sipas marveshjes 062 8790518

1148 total views, 0 today

20170208_162359

€1

Shitet sajle

Shitet sajla asht e pa damtume e fort, e gat afer 100 metra qmimi sipas marveshjes Isa Miratoc 0628790518

755 total views, 0 today

20180221_152846

€1

goma per bager dumper

shitet goma  e  re e pa perdorur  i bon disa bagerav dhe dumperav  12.0/75-18

748 total views, 0 today

1C525CAC-002D-446B-95CE-9CD3617E4207

€40

Pumpa za horivo

Nije novo radi dobro

97 total views, 0 today

velicina

€17

Parking stubic / barijera / cuvar mesta /NOVO/

Sigurohuni lehtë hapësirën tuaj të parkimit! Shkallë parkimi (pengesë parkimi) të dizajnit modern, ndërtim me cilësi të lartë dhe ndërtim të fortë. Bërë nga tuba […]

274 total views, 0 today

IMG_20181119_152703

€0

kujt i ka hup tabela

Kujt i ka hup kjo tabel let lajmrohet ntel

392 total views, 0 today

44786382_358881251603176_8418925998048804864_n

€170

bandasht me goma per Smart

Shiten bandasht me Goma per smart te firmes Michelin Dy gomat e para Jan 145-65 r15 Dy gomat e mrama 175-55R15 Ne gjendje shum te […]

209 total views, 0 today

Page 1 of 91 2 3 9

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas