Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for MAKINA (1331)

4B24A94F-1224-4DBF-A7DA-8A50F1E4C839

€3,500

Bmw 320d Faecelift

Bmw 320d 2003 244000 km Me dogan Service me 10.12.2019 Regjistrimi si pas marveshjes +41798945071

7 total views, 0 today

3C2F88E0-3ADE-4261-8639-6B4508EEE434

€2,900

Peugeot 206

Peugeot 206 , viti 2009 , 1.4 dizel viber 063635151

10 total views, 0 today

IMG_5675

€0

Shes makinem

Shes makinen, cmimi sipas marreveshjes

30 total views, 0 today

IMG-20191207-WA0002

€2,800

Opel Astra H 1.9 CDTI

Opel astra H 1.9 cdti Viti prodhimit 2005 Km 231’000 I ardhun prej Zvicer Servisin e madh dhe te vogel e ka t krym (Rripin, llamellen, […]

17 total views, 0 today

IMG-6b5746a705ae46d6d0720aa3b6b7eded-V

€0

2900 ecmimi i diskutueshem

Shitet pasat b5.5 limuzina 74 kw 101 me ni t kuqe pasati asht n gjendje shum tmir servisin t kryer me regul viti 2002 1.9 […]

18 total views, 0 today

15

€2,450

VW GOLF 4 1.9TDI viti2001 74kw ME DOGAN i homolog / VRANJE

NALAZI SE U VRANJE! 🔴☎️📞 0616127297 ☎️🔴☎️📞 + VIBER 🔴NA IME KUPCA,uradjen AMSS pregled(homologacija) 🔴Kupcu ostaje samo registracija 🔴Auto je u perfektnom stanju, motor, menjac, kvacilo odlicni,na trapu […]

13 total views, 0 today

1

€2,650

VW GOLF 4 1.9TDI viti11/2003 96kw 6shpejtësi ME DOGAN i HOMOLOG / VRANJE

NALAZI SE U VRANJE! 🔴☎️📞 0616127297 ☎️🔴☎️📞 + VIBER 🔴1.9TDI 96kw/131ks 240650km 2003.godiste 🔴NA IME KUPCA,uradjen AMSS pregled (homologacija) 🔴Kupcu ostaje samo registracija 🔴Auto je u perfektnom stanju, […]

20 total views, 0 today

IMG-bc9adf5756c3d35766ffbffcf44dc869-V

€1

FORD FIESTA 1.4 Tdci ghia

Vetura -Fiesta eshte ne gjendje shume te mire.eshte bere servisi i madh.Komod ne vozitje , shume ekonomik.Nuk ka nevoje per kurrefare investimi per momentin.

168 total views, 1 today

20191030_152228

€2,650

VW GOLF 4 1.9TDI viti2003 96kw 6shpejtësi ME DOGAN i HOMOLOG / VRANJE

NALAZI SE U VRANJE! 🔴☎️📞 0616127297 ☎️🔴☎️📞 + VIBER 🔴1.9TDI 96kw/131ks 240650km 2003.godiste 🔴NA IME KUPCA,uradjen AMSS pregled (homologacija) 🔴Kupcu ostaje samo registracija 🔴Auto je u perfektnom stanju, […]

579 total views, 1 today

received_703456106812058

€1,400

Golf 4 1.4

Shitet vetura Golf 4 , viti 1998 i regjistruar deri me 03.12.2019. Vetura eshte ne gjendje te rregullt Arsyeja e shitjes : kam vetur tjeter […]

101 total views, 1 today

received_2516232171747620

€12,345

Passat Highline 1.9 TDI 96 kw

I ardhur nga Zvicra,dogana dhe homologimi i kryer.kozh,klimatronik,ulse me nxemje,tempomat,6 shpejsti.extra i ruajtur

220 total views, 3 today

548515-282x500

€380

Scuteri 49 Kubik

Në shitje Kymco super 9 49cc I ardhur nga ch në gjendje te rregullt Çmimi fillestar 380 euro Viber+381629692592 Viber pronari direkt +41765080077

366 total views, 0 today

201A2608-9F8B-4643-BAE6-C0FE2274215B

€1

shitet mercedes B klasa

shitet vetura automatik dizell nga zvicrra regjistrim deri me 07/2020 thirrni shkruani viber whatsapp

330 total views, 0 today

0BCBA8F9-8656-41AD-9D23-43D4236ED387

€0

BMW 320D

Shitet Bmw 320D ngjendje trregullt, servisin e kryer para 3000km, automatik/tiptronik, regjistrim deri nPrill 2020, posedon gumat e dimrit treja, klimatronik, 110kw, vetura gjindet ne […]

375 total views, 0 today

IMG_20190817_194104

€2,200

Shitet Peugeot 307 Sw Hdi

Shitet Peugeot 307 Sw Hdi 2.0 Me registrim ter me 03.05.2020. Full Service i bom Plus Rrypin kryesor e ka të Ndërrum. Për më shum […]

381 total views, 0 today

20190929_151030

€30

VOLAN TROKRAKI VW

POTREBNO PRESVLACENJE

155 total views, 0 today

20191114_160139[1]

€2,000

Opell Astra G1.7CDTI

Serv isat i ka te gjith te krym para 1000 kilometrav,,,,ne gjendje te rregullt,regjistrim ka deri me 10.01.2020.

349 total views, 0 today

20190827_164022

€800

Opel vektra 2.0

Shitet Opel Vektra ne gjendje te mire Viti i prodhimit 2000,kubik 2000

60 total views, 1 today

BDB7F050-9FCD-4FDC-88E2-0EF97D0DF4EB

€0

Tabela per fiat

Tabelat jon per fiata jon tabela te siguraqv per mashum info tel ose viber

107 total views, 1 today

20191030_152228

€2,700

VW GOLF 4 1.9TDI viti2003 96kw 6shpejtësi ME DOGAN / VRANJE

NALAZI SE U VRANJE! 🔴☎️📞 0616127297 ☎️🔴☎️📞 + VIBER 🔴1.9TDI 96kw/131ks 240650km 2003.godiste 🔴NA IME KUPCA,uradjen AMSS pregled 🔴Kupcu ostaje samo registracija 🔴Auto je u perfektnom stanju, motor, […]

505 total views, 0 today

6254E217-FACF-4BE1-8A0A-F7936D082D0F

€6,500

Shes bmw 120d. M packet performance

Shes bmw 120d m packet performanc Posedon Viti 2006 muajit 12 moodel 2007 Tempomat Drita me llupa Xenon Klima 6 shpejtesi plus Rikferci 7 Gjama […]

257 total views, 0 today

20180930_140816

€1,500

Opel Zafira 1.6 CNG

Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Eshte i regjistruar deri ne gusht te vitit 2020. Shtese: Radio MP3 me USB dhe aux Klime manuale Senzore […]

179 total views, 0 today

received_950948078608840

€1,700

Opel Corsa 1.7 Diesel. Çmimi i diskutueshëm

Në gjendje shumë të mirë dhe i regjistruar Për informata shtesë ju lutemi kontaktoni numrat e telefonit. Çmimi i diskutueshëm.

371 total views, 0 today

20190510_222706

€13

Nebo GOLF 4 4/5vrata / VRANJE

POTREBNO PRESVLACENJE

139 total views, 0 today

7193A222-C6C8-4C17-85C2-F88E3F8B335A

€0

Smart 650

Smarti ka problem me mator per mashum info tel ose viber 0637712371

321 total views, 1 today

Page 1 of 541 2 3 54

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas