Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Telefona celular (280)

IMG_0872

€720

Iphone 7 Gold

Iphone 7 gold 32gb i posardhur nga ch pa as nje grrithë vetm 1 muaj i perdorur. Pa Ndrrim. +381 63 1948209

963 total views, 0 today

image-0-02-05-6180e1681fd497429384e715fe7b62c2e78f913452c07f3fa089f0626a8b9986-V

€130

Samsung S4

Shes samsung s4 ne gjendje perfekt. Per me shum informata na kontaktoni Ne nr

1086 total views, 0 today

IMAG0014

€120

Iphone 5s 32Gb

Iphone 5s 32gb, problem me baterin dhe kameren mbrapa… cmimi 120 fix

1135 total views, 0 today

1485630199619-1925723734

€90

ipone4s

Shes iphone 4s ne gjendje te rregullt bëj ndrrim edhe me ps3

626 total views, 0 today

IMG_4160

€130

Iphone 5

Eshte ne gjendje te rregullt

746 total views, 0 today

Page 12 of 12 1 10 11 12

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas