Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Telefona celular (260)

20190614_092043

€0

Samsung Galaxy S7

Shitet Samsung Galaxy S7 ne gjendje te rregullt pak i krisur, ne gjendje sikur i ri shum pak i perdorur Çmimi sipas marrveshjes Nr i […]

19 total views, 1 today

1

€100

IPHONE SE 32GB gold/rose

Na telefonu apsolutno sve savrseno funkcionise. Bez ogrebotina, jedino ostecenje je kod (-) dugmeta (vidi se na poslednjoj slici) Uzet u mts-u i zakljucan je na tu […]

132 total views, 1 today

B9CF9004-2C16-47E7-BF3A-37E6D15A3022

€300

Iphone 7 Plus 32GB

Shitet Iphone 7 Plus 32GB i ardhur nga ch.Eshte ne gjendje perfekte.Cmimi 300 euro i diskutueshem.Per me shum info kontakto ne nr e tel 0637359757

104 total views, 0 today

392E6191-CEA6-4BCE-A0AC-CFA051875AEA

€600

iPhone X

Shitet iPhone X sikur i ri i ardhur nga CH, qmimi 600 €

119 total views, 0 today

D944847C-28DA-451D-AC29-5CFF795344C9

€150

Iphone 6s

ne gjejnde perfekte .qmimi fiks

46 total views, 0 today

34270AAA-CAA8-43BB-89DD-A861A8CADCEC

€95

Iphone 6

Shes Iphone 6 me kapacitet 16GB.Eshte ne gjendje te rujshme mirpo nuk i punojn valet.Cmimi 95 euro, nuk eshte fiks.Per me shume info kontakto ne […]

55 total views, 0 today

AD0A952A-F050-492A-9624-E9C936983F16

€100

shes iphone 7 .128 giga defekt karten nuk e lexon

shes iphone 7 .128 giga defekt karten nuk e lexon nr tel 0638118517

130 total views, 0 today

0FB8A093-E504-47B8-809F-0A165791232E

€90

Iphone 6

Shes 📱 ne gjendje te mir

258 total views, 0 today

20190503_230115

€260

Samsung Galaxy S8

Shitet Samsung Galaxy S8 Shume i ruajtur 64 GB Android Pie 9.0 260 Euro 0693866128

130 total views, 0 today

20190417_223408

€750

Samsung s10+ plus 128gb I RI

Shes Samsung S10+ 128gb duos I RI Me kuti, I Ri i paperdorun me te gjitha pajisjet. I blere ne Zvicer, 2 vjet garancion ne […]

48 total views, 0 today

Samsung-Galaxy-Grand-Prime-Plus-TechJuice

€70

Samsung Galaxy Grand Prime Plus

telefoni punon mir boj ndrrim edhe me iphone 5a

104 total views, 0 today

B452DF34-A6F5-4B83-9AE9-31F18E9852D9

€600

SHES IPHONE X

Shitet iPhone X i ardhur nga CH sikur i ri! +381637437568

101 total views, 0 today

20190408_225214

€50

J3 2017

Telefoni është në gjendje jo 100% Ka problem me pllak mirpo punon Nga një her del ni ok Për ma teper info ne mob.

81 total views, 0 today

F4D21872-96D1-490C-97D0-C42E5A591A37

€120

Samsung Galaxy S6 Edge

Shitet Samsung galaxy s6 edge ngjendje tmir 64GB vetem mbrapa osht i thym 0637076252

109 total views, 0 today

Screenshot_20180901-210326_Samsung Internet

€90

SMARTPHONE ”POLAROID” SIGMA 5”B

SMARTPHONE ”POLAROID” SIGMA 5”B Shitet Telefoni Polaroid i ri i pa perdorur të dhënat Ekrai 5″ Androïd 5.1 Prozessor Quad Core Dual SIM WiFi 802.11 b/g/n/ […]

337 total views, 0 today

57D52C1B-FD5D-43CA-9E09-6C0E709F15F2

€50

Iphone 5

Shitet Iphone 5 Ngjendje Trregullt vetem xhamin e ka te krisur 0628455084

85 total views, 0 today

Apple iPhone XS Max..

€1,000

NEW KORG OASYS 88 KEYBOARD / APPLE IPHONE XS Max/SAMSUNG GALAXY S10

Sealed In Box Complete Accessories Original , Authentic 2 Years Warranty 90 Days Return Policy. Unlocked to all Network Worldwide. 100% MoneyBack Guaranteed. Receipt. Skype: […]

77 total views, 0 today

brand new Apple iphone 7 plus

€500

Original iPhone 7Plus Samsung Galaxy S9 Ps4 2 joystick

Brand New original Warranty 24 month Free Shipping Delivery – Dhl , Fedex New Ps4 1TB + 2 Joystick + 2 Ps4 Game ( Price […]

91 total views, 0 today

######################################a1111

€400

Apple iPhone X 64GB €400 EUR iPhone XS Max, iPhone XS WhatsApp +44784162174...

Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. ne […]

124 total views, 0 today

######################################aa1

€530

Samsung Galaxy S10+ S10 WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS €530...

Samsung Galaxy S10+ S10 WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR  dhe të tjerët   Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp […]

75 total views, 0 today

######################################a

€200

Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dh...

Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. ne […]

82 total views, 0 today

53169323_1473894249409471_8323275169401405440_n

€149

Samsung S7 GOLD

Shitet Samsung S7 Gold 32gb+adapteri Cmimi 149€fix.i pa diskutueshëm Info +381638250081

338 total views, 1 today

New Mobiles

€700

Apple iPhone XS Max 512GB

WhatsApp Contact: +1 (614)-465-6490 Samsung S9 / Samsung S9+ / Samsung S8 / S8+ / S7 EDGE / Apple iPhone XS Max / XR / […]

105 total views, 0 today

IMG_20190313_062321

€0

Shiten Samsung A7 2018, të ri

Shiten Samsung Galaxy A7 (2018) 64Gb Për më shumë:063 803 72 73 (Viber/WatsApp)

174 total views, 0 today

IMG-8824a3378c2f4736a197ee2eb2f0f09e-V

€165

Samsung Galaxy S7

Shitet Samsung Galaxy S7,i përdorur ka xhamkin e krisur ne qosh siç shihet ne foto.Telefoni vjen me paketën e tij,pa adapter.Telefoni ka 32 GB nuk […]

166 total views, 1 today

Page 1 of 111 2 3 11

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas