Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Të tjerë (92)

1C45B701-DB49-4CB3-8C6E-7BCE46BC99C8

€10

SDHC kart 16 gb

Shesim një Sdhc kartë 16 gb Ēshtē e re ende e pa përdorur Në gjendje të rregullt 1500 din ose 13 e

15 total views, 13 today

1C5716B6-0C32-46C1-9074-31C97FEFE4BA

€55

shes TV LG 42PA4500

shes TV LG modeli:42PA4500-ZM gjatësia:1.02cm eshte me defekt e ka guditur rrufeja na kontaktoni ne viber whatsapp nr:+381638106355

76 total views, 2 today

big-56319123_5c25701905d5d8-72430276Untitled

€65

Android tv Box T9 Pro

T9 PRO 64bit 4K Android smart TV BOX Android box 4GB/32GB AMLOGIC Cortex – A53 Quad core 1.5GHZ, 4GB RAM DDR3, 32GB ROM NAND FLESH, […]

32 total views, 2 today

received_1215773055239390

€25

Cigare elektronike 75W

Cigare elektronike me bateri + adapter, 75W. E njejta si ne fotografi. Cmimi : 3000din + Posta Gratis. Porosit ne viber +381631440558.

21 total views, 0 today

received_285554102111986

€1,500

Degjuese me bluetooth

Degjuese per telefon me BLUETOOTH, jane te kualitetit te larte. Te njejtat sikur ne fotografi . Cmimi – 1500dinare + Posta Gratis Porosit ne viber […]

75 total views, 0 today

20181207_105530

€1

Aparat per kafe,frigorifer,karrika,tavolina

Shes Aparat te kafes ne gjendje te rregullt i perdorur,frigoriferi me 3 dyer ne gjendje te rregullt,tavolina prej druri 6 copa dhe 24 karrika Cmimi […]

39 total views, 0 today

degjuse

€1,500

Degjuse me bluetooth shume kualitative .

Degjuese per telefon me BLUETOOTH, jane te kualitetit te larte. Te njejtat sikur ne fotografi . Cmimi – 1500dinare + Posta Gratis Porosit ne viber […]

40 total views, 0 today

cig

€3,000

Cigare elektronike me bateri + adapter Posta Gratis

Cigare elektronike me bateri + adapter, 75W. E njejta si ne fotografi. Cmimi : 3000din + Posta Gratis. Porosit ne viber +381631440558.

26 total views, 0 today

real doctors

€1,800

Jelek nga brendi njohur Zvicrran Real Doctor + Posta Gratis

Jelek nga brendi i njohur Zvicrran Real Doctors Produkti garanton ne qendrimin tuaj te drejt, heqjen e dhimbjeve ne qafe shpinde dhe kraharore. Cmimi: 1800dinare […]

39 total views, 1 today

wonder patch

€1,400

Produkt per heqjen e dhjamit dhe barkut + Posta Gratis

  MYMI WONDER WRAP produkt qe ndihmon 100% heqjen e dhjamit prej barkut dhe formesimin e barkut Rezultatet shihen pas 4 jave perdorim . Kushton […]

33 total views, 0 today

FB_IMG_1546430417157

€110

IPTV ILIRIDA vjen me super ofert

IPTV ILIRIDA vjen me super ofert festues per nder te pavarsis se kosoves 110 euro abonim 12 muaj 49 euro box android Ram 2 GB […]

59 total views, 0 today

51B0Gkdzp+L._SX355_

€11,700

Shitet tv Philips 5404/H/12

Shitet tv philips 5404/h12 ne gjendje te rregult numri info 0637454289 qmimi 11700din.

58 total views, 0 today

mxq-pro-4k-amlogic-s905-quad-core-64bit-android-tv-box-5-1-os-original-imaehvgdxnhfh42b

€45

Android Tv Box

Model: MXQ PRO 4K OS: Android 7.1.2 Nougat CPU: Amlogic S905W Quad-core 64-bit ARM® Cortex™ -A53 up to 4×1.5GHz (4 jezgra) GPU: Penta-core ARM® Mali™ […]

63 total views, 2 today

IMG-20190101-WA0000

€120

tv

shes tv plazma 1.10 cm pa hdmi marka daevod qmimi 120 ero nr telefonit 0631476359

49 total views, 0 today

€100

Hublot

Hublot eshte prodhim zvicerran dhe shum i mir

47 total views, 0 today

IMG_E0606

€5

Aparat per Oksigjen

Shitet aparati per oksigjen MILLENNIUM M5 , prodhim amerikan. Ne gjendje te rregullt me filtera te ri.

131 total views, 2 today

dahua1

€320

KAMERA DAHUA 4MP SUPER OFERTA

Seti me katër kamera DAHUA 4MP me SUPER ÇMIM 320 EURO. – Kater kamera 4MP të jashtme ose te brendshme. – DVR 4 kanale. – Monitorim […]

45 total views, 0 today

dahua1

€175

KAMERA DAHUA FULL HD 1080P SUPER OFERTË

Seti me katër kamera DAHUA HD 1080P me SUPER ÇMIM 175 EURO. – Kater kamera 1080p të jashtme ose te brendshme. – DVR 4 kanale 1080p. […]

41 total views, 0 today

kamera4 720

€195

KAMERA HIKVISION FULL HD 1080P SUPER OFERTË

Seti me katër kamera HIKVISION FULL HD 1080P me SUPER ÇMIM 195 EURO. – Kater kamera 1080p të jashtme ose te brendshme. – DVR 4 […]

43 total views, 1 today

kamera4 720

€130

KAMERA HIKVISION HD 720p SUPER OFERTË.

Seti me katër kamera HIKVISION HD 720P me SUPER ÇMIM 130 EURO. – Kater kamera 720p të jashtme ose te brendshme. – DVR 4 kanale 720p. […]

38 total views, 1 today

IMG_20181024_071412_198

€15

Usb -32G per Telefona dhe Tableta Android dhe Pc

Usb-32G. per Telefona dhe Tableta Android dhe Pc, Usb jon te reja per info shtes keni numrin kontaktues

72 total views, 2 today

IMG-20181020-WA0000

€120

Televizor

Shes televizorin plazma HDMI marka BENQ ekrani eshte 85 cm qmimi 120ero. Numri telefonit 0631254718

79 total views, 0 today

Screenshot_20181010-231029

€6,000

Ortopan i mal digital kodak

Ortopan i mal digitale kodak…2014 shum pak i perdohur

75 total views, 0 today

1539009780929194007678070847812

€1,800

aparat kafe wega

shitet aparati kafes ne gjendje te rregullt me dy doreza cmimi nuk osht fiks 0637697304 whatcap

1504 total views, 0 today

001

€320

PHILIPS DVD VHS REKORDER + mini dv adapter

Shitet PHILIPS DVDR VHS REKORDER për bartjen e inçizimeve prej video kasetave të vogla mini dv adapter dhe VHS në DVD R ose CD R […]

485 total views, 3 today

Page 1 of 41 2 3 4

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas