Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Tabletë (7)

63A20538-FD03-4A79-B902-19E3BDBEA5D4

€1,000

lenovo thinkpad x1 tablet 3 gen(2018)i5 -825 ou ssd QHD+LTE windows 10 pro...

Lenovo Thinkpad X1 Tablet

237 total views, 0 today

38085829_498016813971997_9194131092049756160_n

€95

samsung galaxy tab pro 10.1

shitet samsung galaxy tab pro 10.1 ne gjendje te rregullt i ardhr nga CH 16GB me nje makllap original  na kontakoni nee viber ,whatsapp 0628602004

485 total views, 0 today

IMG-6d969e1fafbc67da3cfa0b79af2e6ff6-V

€0

Shitet Opel Astra 1,6

shitet Opel Astra 1.6 benzin viti 2002 me klime kilometra 176000 ngjendje shum te mir ekonomik pa asnje defekt I.ruajtur shum perme shum kontaktoni ne […]

570 total views, 0 today

19206272_10155448590903824_589088470_n

€50

Tablet MPman MPW89 16Gb Windows 8.1

Tableti eshte i perdorur ne gjendje te shkelqyer Sistemi operativ windows 8.1 SKU: MPMAN003 Product details • Screen size: 8.95″ multi touch capacitive screen • […]

856 total views, 0 today

received_1079431242201206

€30

Shes oren smart

Shes oren smart ne gjendje te rregullt. Kontaktoni ne +381628569515

709 total views, 0 today

IMG_0175

€150

Tablet Toshiba 10.1 in

Shes tabletin Toshiba 10.1 i blere ne Zvicerr i ruajtur dhe personal, i perdorur pak, pa asnje grrith, punon per mrekulli. Bej ndrrim edhe me […]

673 total views, 0 today

20170216_154133

€280

ipod

ipod i paperdorur

386 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas