Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Pjesë për kompjuterë (14)

s-l640

€45

Nvidia Quadro 4000 2Gb DDR5 256bit

Shitet kartela grafike Nvidia Quadro 4000 DDR5 256Bit. Per programe profesionale si Maya, CAD, 3D Design etj. Mirepo mundet mu perdor edhe per Gaming. Kerkon […]

11 total views, 0 today

0DD93AC4-D939-4003-963E-C3369EB3285F

€1

Monitorat 15dhe 17inch

Shiten Monitorat funksionojn mir cmimi 75 euro ndersa ndamas 60 dhe i vogli 30 Per info 0690334248.Monitorat gjinden ne Presheve

122 total views, 0 today

IMAG1759

€180

Asus Strix Gtx 970

Shes kartele grafike asus strix gtx 970 oc 4gb, me kuti origjinale e perdorur rreth 1 vjet per lojera te lehta, kurr nuk eshte perdor […]

118 total views, 0 today

45243685_2681933895157922_7408844776310571008_n

€100

Kartele Grafike GTX 650 TI BOOST

Shes Kartelen grafike GTX 650 ti BOOST . GAMING 99% te lojave i qon pa problem Specifikatat ketu : https://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-650ti-boost/specifications

138 total views, 0 today

54A16282-4BD1-43EF-B1C6-6BE38A88AE61

€200

Ram Memorje 2×8 = 16 GB – DDR4 3600 MHz

Shiten Ram Memorijet 2×8 = 16 GB – DDR4 3600 MHz Ram Memorijet jan te paperdorura pershtaten per kompjuterat e gjeneratave te reja intel i7

125 total views, 0 today

IMG_20180925_185454543

€50

Shiten

Shiten paisjet e internetit me anten dhe gjitha paisjet tjera bashkangjitese,me ruter vetem 2 jav i perdorur.Jan ne gjendje te rregullt,funksionale per pun.

142 total views, 0 today

IMG_20180925_185454543

€20

ruter per Wifi

i perdorur 2 jav,ne gjendje te rregullt

128 total views, 0 today

received_1562005030565472

€10

HARD-DISK 160.GB për PC (kompjuter)

Hard-disk  160.GB  për PC {Kompjuter}   vetëm 😬🔖10 €

169 total views, 0 today

131172153

€19

Wireless ADSL ASUS

SHitet Asus DSL-N12U 300Mbps Wireless ADSL cmimi 19€ fix info 0638250081 I pa perdorur

375 total views, 0 today

29594622_10211481709854442_6359438832545117950_n

€25

GENIUS SW-S2.1 200 2.1

Osnovne karakteristike:  Tip: Aktivni Sistem:2.1 Snaga zvučnika:6W Tip snage: RMS Frekventni opseg:20Hz – 20kHz Odnos signal-šum:85dB (pri 1kHz) Impedansa:4Ω Sateliti: Snaga po satelitu:1.5W Dimenzije drajvera:2″ […]

869 total views, 0 today

bt25g_1

€15

Shitet zvoshniki me bluetooth

Shitet zvoshniki me bluetooth osht i blem me 3 shkurt 2018. Ka garancion 24 muj ne Anhoch Maqedoni (pasi ka shum pika te Anchoc-it). Cmimin […]

482 total views, 0 today

15074597523892109925066

€40

Kartel Grafike

Kartel Grafike Per PC Nvidia Geforce210 1 GB ddr3

491 total views, 0 today

image-0-02-05-1aaf5e375cd1c1e569d53c91be8668220b517b3412daf4259917d6a226ea533e-V

€40

Shitet Hardisku 1500 GB

Shitet Hardisku ne gjendje shume te mire me kapacitet prej 1500 GB (1 TB)

535 total views, 0 today

20170128_000924

€0

Ram Memory

10 copa DDR3 4GB 1600 mhz mujtmu me bo edhe naj ndrrim me naj sen

579 total views, 0 today

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas