Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Paisje Audio (28)

20191015_171856

€100

Behringer PRO-MIXER VMX100 2-Kanal DJ

Shitet mikset per muzik Behringer PRO-MIXER VMX100 2-Kanal DJ Dy perforcues + dy miksetane gjendje te rregullt 100€ copa Bejm edhe ndrrim +41765080077

558 total views, 3 today

20190811_195801

€180

Mikset BK -1632 AUDIO MIXING 16 Kanale

Në shitje Mikset BK -1632 AUDIO MIXING 16 Kanale ne gjendje të rregulltë punon super + përforcues per çdo informat wiber ose whatsap Nr +381638498504 […]

455 total views, 0 today

8k tv

€1,000

Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65″ QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)

Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65″ QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019) for sales interested buyers contact me at danneystore@gmail.com

444 total views, 0 today

20190531_141705

€1

Shitet shtampa

Shitet shtampa Qmimi sipas marveshjes Mob 0621778303

325 total views, 1 today

0D771DE7-3E5E-401F-ABCC-45CA9FB4E6E4

€55

shitet radija Blaupunkt

ne shitje Radija Blaupunkt kontalto ne viber ose. whatsaap

313 total views, 0 today

031F820D-BAA4-4959-A367-1974036D811E

€20

Shiten ndegjuset Panasonic

Shiten ndegjuset per muzike Panasonic,jane shume te ruajtura dhe pak te perdorura. Cmimi fiks 20€

406 total views, 0 today

2018-12-18 21.51.08

€30

Radio për Auto

Radio për auto JVC orgjinale ne gjendje te rregullt ?30€ kontakt: ?-0638709172 viber & whatsapp

468 total views, 0 today

IMG-20180902-WA0026

€2,500

Karrige stomatologjike

Jan pak te perdorura per me shum info mun te kontaktoni ne numrin siper

509 total views, 0 today

40653597_328169394419273_1618913043767361536_n

€15

shitet serveri per programe ze vend me shume se 50 programe per me shume in...

eshte i perdorur 1 muaj

544 total views, 0 today

IMG_1856

€110

Pajaqall

Shes 2 pajaqalla me gjith bufer

1696 total views, 0 today

FE7A2AAB-B5FE-4B84-A7F6-3364E201F8DF

€100

Bufer me pajaqall

bufer Pioner me pajaqall be gjendje te rregullt qmimi i diskutushem

702 total views, 0 today

BCD3000_P0758_Left_L

€40

Mixet DJ Behringer bcd 3000

SHITET MIXETA NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR. E SHES SE NUK ME NEVOJITET ME SHKRUANI NE VIBER

946 total views, 1 today

ertgetr

€20

Pajaçallë PHILIPS 500 W

Pajaçall (përforcues)??? PHILIPS 500 wat ne gjendje te rregullt. kontakt: ?..0638709172 Viber~whatssap.. Çmimi ?20€

455 total views, 0 today

IMG_20180409_201153

€30

Radio fm+ cd player

Radio esht ne gjendje te rregullt per info shtes keni numrin kontaktues

629 total views, 0 today

IMG-039e22d72a525fbbd3effc646d0ea1bf-V

€25

Bufer

Buferi asht ne regull

951 total views, 0 today

20180121_153103

€50

Radio per vetur

Shitet radio me Cd dhe Aux per vetur i pranon te gjitha cd punon shum mir

606 total views, 0 today

2017-08-29 15.02.02

€120

Muzik per kerr

Muzik per kerr Per me shum Informata Ne tele +381637012981

1340 total views, 0 today

IMG_2033

€130

Bufer

Bufer+Pajcall(600w)+2Zvoshnik

994 total views, 0 today

image

€40

Bufer per PC

Shitet buferi i ardhur nga Gjermania, ne gjendje shume te mire

709 total views, 0 today

18361722_800227953472840_437377211_n

€120

Shiten Buferat dhe Pajaqalli

Shiten Buferat dhe Pajaqalli ne gjendje te rregullt,funkionojn mir shum,te ardhura prej Zvicrre ,per me teper kontakto ne nr e telefonit ne Viber ose Whatssap: […]

984 total views, 0 today

Screenshot_20170421-134722

€0

Reklam Led

Shitet led reklama per info ne nr

769 total views, 0 today

IMG_4898

€50

JVC – auto Cd / radio / MP 3 / AUX

shitet radio per vetura JVC KD- R449 USB , Bluetooth, AUX , JVC – App , Dual Illumination , -e pa perdorur Çmimi 50 €

1520 total views, 1 today

IMG_0440

€0

Shiten radijat

Radijat jon te ardhura nga zvicra te gjitha jon ne djedje shum mir jon me jozbi.per mashum info ne tel.0637712371

580 total views, 0 today

16652036_1365493256843587_431682884_n

€100

GUITAR

Guitare shume e mire ne gjendje te rregullt origjinale

677 total views, 0 today

16651646_1365491823510397_1321458094_n

€99

YAMAHA

Sinti YAMAHA eshte ne gjendje te rregullt , mundet te sherbej per fëmije fillestar qe dojn te fillojn te mesohen

966 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas