Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for ELEKTRONIKA (653)

20170128_000924

€0

Ram Memory

10 copa DDR3 4GB 1600 mhz mujtmu me bo edhe naj ndrrim me naj sen

1307 total views, 1 today

20170126_163533

€100

Shitet Laptopi HP ne gjendje shum të mir *Extra*

Shitet laptopi Hp i ardhur nga ch, ne gjendje shum te mir punon extra si dhe ne internet eshte shum i shpejtt. Specifikat Cpu core […]

890 total views, 2 today

16344252_1356469494373505_1866833312_n

€100

Shitet Laptopi Asus mini

Shitet Laptopi Asus mini ne gjendje perfektee Laptopi punon super pa asnje defeket Specifikat: Cpu Intel dual core 1.67ghz Ram 2gb Ram Hdd SSD HDD […]

677 total views, 1 today

Page 27 of 27 1 25 26 27

Sponsored Links

Publiko Falas