Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Laptop (47)

20180123_152117

€110

shitjes

shitja e topave të xhiron më shumë pjesë për më shumë informacion për të thirrur

704 total views, 0 today

€280

Laptop HP ne gjendje Perfekte !

Shes laptop pak te perdorur ne gjendje perfekte shum i ruajtur. HP Notebook 15.6’ (2.3 GHz procesori, 2gb kartel grafike, 500 gb hdd etj…) Per […]

1656 total views, 0 today

IMG-20171125-WA0001

€300

Hp pavilion

Hp pavilion 8gb ram 500 hdd i7 procesor 2.30 ghz

1767 total views, 0 today

prod_satL450-ST_600-01

€150

Toshiba L455

Toshiba l455 CPU 2.2 dual core RAM 4GB HDD 320GB INTEL GRAFIK 15.6 inch dvd rw dual layer gjithcka ne rregull Windows 10 me progamet […]

1553 total views, 0 today

foto1

€230

DELL GAMER i5 3337u 6GB ram dhe 4GB grafik 15.6″ extra laptop

Shitet laptop DELL inspiron 3521 ne gjende shum te mire procesor intel core i5 3337u (gjenerata 3) 1.8 ghz deri ne 2.7ghz ram memorje : […]

1024 total views, 0 today

11

€40

Ne shitje *URGJENT* Hp i ardhur nga Ch

?Ne shitje *URGJENT* Hp i ardhur nga Ch Laptopi vjen komplet me mbushes Vemendje: Laptopi nuk e mban baterin, tejrat krejt ne gjendje te rregullt […]

1394 total views, 0 today

1

€75

Ne Shitje Hp i ardhur nga Ch *EXTRA*

Ne Shitje Hp i ardhur nga Ch *EXTRA* Specs: intel V-Pro T7500 2 x 2.0 Ghz, 3Gb Ram 160Gb Hdd , Grafika Ati radeon HD […]

1603 total views, 0 today

20170715_133455

€80

Acer Aspire ONE *Extra* i ardhur nga Ch

Acer Aspire ONE i ardhur nga Ch. *EXTRA* Specs : Dual Core CPU , 2Gb Ram, 160Gb Hdd. Camer, origjinal mbushes, baterin 2h. Me liber. […]

732 total views, 0 today

16422405_1265600273527322_8818528559628764873_o

€65

Hp Compac Mini ne gjendje shum te mir.

HP Compaq mini shum i ruajtur model i ri. Specs: Dual Core Cpu 1.67hgz, 2gb Ram, 160Gb hdd, Camera Hd, Microfon WI-FI + mbushesi origjinal. […]

1568 total views, 0 today

20170502_123037

€85

Compaq cq71

Laptop i perdorut ne gjendje t’mir Baterin nuk e mban Wifi 3Gb Ram

1295 total views, 0 today

18136752_10155274134503824_1420103696_n

€50

Acer aspire 1692WLMI

laptopi ne gjendje te rregullt! displej 15,4 ka nje sirite ne ngjyre vjollce ne ekran shiko foton (me mundsi te ndryshimit te ekranit +20euro megjithate […]

1106 total views, 0 today

mini cq1

€65

Compaq mini cq10

laptopi i perdorur ne gjendje te mire Procesor intel atome n455 1.6gh (2CPU) 1Gb ram (me mundsi edhe me 2 Gb 80euro cmimi) Hdd 160Gb […]

987 total views, 0 today

16754044_10155051192753824_1894016858_n

€150

hp pavilion dv6 core i3 windows 10

laptop i perdorur ne gjendje te shkelqyer Procesor core i3 m330 2,13 Ghz (4CPU) ram 4 Gb Hdd 320gb grafika nvidia geforce GT 230m dvd […]

1022 total views, 0 today

18190972_10155289034238824_1224125938_n

€120

Acer aspire 4935

Laptop i perdorur ne gjendje te shkelqyer Procesor Intel core 2 duo T6400 2.0Ghz (2CPU) ram 4Gb Hdd 160gb grafika nvidia geforce 9300 GS 512mb […]

575 total views, 0 today

20170403_165826

€50

Shitet Laptopi Hp

Shitet Laptopi i ardhur nga ch. Ne gjendje te mir. Punon krejt. Amd Turion ™ 64 Mobile 1.6ghz. 512mb ram. 80gb hdd. Me teper info […]

1303 total views, 0 today

20170408_142136

€70

Laptopi i ardhur nga Ch. Dual Core 2gb ram.

Shitet Laptopi i ardhur nga ch. Ne gjendje shum te mire. Laptopi e mban baterin dhe vjen me adapterin e tij. Specs: Amd 64 X2 […]

745 total views, 0 today

20170325_121522

€60

Laptop Fujitsu Siemens 2Gb

Shitet Laptopi Fujitsu Siemens ne gjendje te rregult dhe shum te mire. Specifikat: Intel Pentium M 1.7Ghz 2 Gb Ram posedon 120Gb Hdd ne gjendje […]

872 total views, 0 today

IMG_2633

€500

Laptop profesional

HP Elitebook 820 G3
Intel Core i7-6500U CPU @ 2.5GHz
RAM: 8GB
SSD: 256GB
Grafik: Intel HD Graphics 520 (8GB)
wlan
Cellular 3G, 4G
bang & olufsen speakers

962 total views, 1 today

16924300_1558133230883517_1406711578_n

€0

Shes Laptopin

Shes Laptopin Amillo eshte ne gjendje te rregullt baterin e mban mbi 2h per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit ne Viber ose […]

919 total views, 0 today

1486584869258

€100

laptop

esht shum i mir

635 total views, 0 today

20170126_163533

€100

Shitet Laptopi HP ne gjendje shum të mir *Extra*

Shitet laptopi Hp i ardhur nga ch, ne gjendje shum te mir punon extra si dhe ne internet eshte shum i shpejtt. Specifikat Cpu core […]

874 total views, 0 today

16344252_1356469494373505_1866833312_n

€100

Shitet Laptopi Asus mini

Shitet Laptopi Asus mini ne gjendje perfektee Laptopi punon super pa asnje defeket Specifikat: Cpu Intel dual core 1.67ghz Ram 2gb Ram Hdd SSD HDD […]

661 total views, 0 today

Page 2 of 2 1 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas