Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Laptop (59)

IMG-20200614-WA0028

€45

Laptop Hp

SHITET laptop HP i3 . 2 procesor 2.4 ghz ram memorie 4gb hapsira hdd 320 gb ka opsionin mu hap me gisht (fingerprint ) bateria […]

191 total views, 17 today

20200514_182803

€1,500

Laptop për Lojra HP ZBook 15 G5 Mobile Workstation 

Laptop për Lojra HP ZBook 15 G5 Mobile Workstation  1-TB-PCIe-(NVMe-)MLC-Solid- Mit 4 GB dediziertem GDDR5-Grafik 64 GB RAM, DDR4 • 15.6 “, 3840×2160 piksele, prapa dritës […]

325 total views, 1 today

81868820_505681870299499_473005448388149248_o

€0

Acer Aspire F17

Per me shum Info Kontakt: Besnik.dzelili@live.com/WhatsApp/Viber

168 total views, 0 today

20191229_144833

€270

HP ENVY x360 (ENERGY STAR) 💻

shes HP Envy x360 15 ” 15-u170nz i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir … komunukimi vetem ne whatsapp……….HP ENVY x360 15-u170nz Silver […]

391 total views, 1 today

c2

€1,200

Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our store. For more enquires […]

165 total views, 1 today

IMG_1226

€300

“Shitet Laptop Asus Hybrid” (nga Gjermania)

Cmimi i negociushem! Laptop vjen nga gjermania! Nuk eshte perdorur fare dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike! Arsyeja e shitjes eshte […]

244 total views, 1 today

20190707_083540

€60

Shitet laptopi Hp mini 2140p

Shitet laptopi HP 2140p ne gjendje perfekte. Nr Tel. 0628537313

394 total views, 0 today

54524850_159842194923868_6740757236118716416_n

€200

Hp ELITEBOOK 8560p i7 2620M 2.7 ghz GAMER

HP ELITEBOOK 8560p i7 2620M 2.7 ghz 4GB ram grafika GAMER bateri: 2-3 ore 15.6″ ekran , I rujtshem !

320 total views, 0 today

53781340_2254439244618513_4444156657223598080_n

€170

DELL LATITUDE i7 2.8ghz extra laptop

DELL LATITUDE E6410 i7 M640 2.8 ghz 4 Gb ram HDD 1 TB bateri: 2-3 ore 14.1″ ekran  

291 total views, 0 today

6FEF1446-8200-46C1-9359-4D91A81CD615

€250

Macbook pro 15” core i7 6gb ram – Super cmim

Shitet Macbook Pro 15” macOS highSierra, ne gjendje perfekte, i ardhur nga zvicra. Kontakt: +381631516100 (Viber)

485 total views, 0 today

50125800_237177550535574_3803983101625892864_n

€270

Laptop DELL Inspiron 3537

Procesori:Intel Core i7-4500U -1.8GHz deri 3.0GHz Grafika:AMD Radeon HD 8850M-2GB DDR5 Hard disk: 1 TB Ram:8 GB DD3 Ekrani :15,6″ 1.366 x 768 Resolution LED   […]

432 total views, 1 today

mac124

€800

FOR SALES : Brand New Apple MacBook Air 13.3

FOR SALES: Apple iphone,Ipad3 4G,Apple, MacBook, Samsung Supplier New Listing: Apple MacBook Air 13.3 Inch( 2015) Intel Core i5 1.6 GHz 4GB Ram 128GB SSD […]

317 total views, 0 today

IMG_2234

€0

laptop ACER

Laptopi eshte ne gjendje te rregullt,eshte i ardhur nga Zvicra. Posedon:Widows 10, office 2016, Sublime text 3,  Visual Studio, PhotoShop CS6 dhe disa programe tjera. […]

412 total views, 0 today

1

€200

Loptop HP I5 800GB

loptop HP I5 i ardhur nga CH ne gjendje te rregullt 1920x1080  800gb na contaktoni ne viber,whatsapp cmimi 210  euro nuk eshte qmimi fundit

531 total views, 0 today

20180703_185713

€125

Laptop Acer aspire 5738Z

Laptop Acer Aspire ne gjendje te rregullt punon super i mungojn  2 tastiera  Ndryshe  krjet nrregull  me shum info + 49 157 898 00 357 […]

500 total views, 0 today

IMG_20180523_173955

€310

Toshiba intel Core i7 8gb ram Extra sikur i ri

Ne shitje Toshina i7 gjen. 3 Quad core cpu me 8 berthama 8gb ram 320gb hdd Intel hd 4000 grafik I ruajtur extra punon Mob […]

1061 total views, 0 today

IMG_20180506_174230

€135

Acer Aspire i3 i ardhur nga ch

Acer Aspire Laptop i ardhur nga ch. Intel core i3 cpu 4gb Ram, 320gb hdd, 15.6 inch Led nVidia Geforce 420m 1gb dedikum grafik. I […]

413 total views, 0 today

IMG_20180316_130141

€175

Laptop Toshiba i5 i ardhur nga Ch

Toshiba laptop i ardhur nga Ch. Intel Core i5 @ 4 x2.40ghz 4Gb Ram, 750Gb Hdd , 15.6 inch Led Hd I ruajtur mir, i […]

578 total views, 0 today

15269825638201002377290

€100

Llaptop acer

Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt eshte i ardhur nga gjermanija punon shum mirbatwrijen e man dikund 30-45min

462 total views, 1 today

1526981973338763611571

€120

Llaptop dhe tablet

Llaptop dhe tablet edhe i ardhur nga suedija punon ne gjendje te rregullt osht edhe llaptop edhe tablet qmimi i diskitieshem

431 total views, 0 today

20180505_215341

€20

Shitet Ekrani për laptop hp dv 9000

Shitet ekrani për Laptop hp Pavilion dv 9000 kontakt mob.0638709172 viber whatsapp

362 total views, 0 today

0898B8A7-9753-4B88-906C-90C3177AF296

€250

HP EliteBook 8440p -14inch- i7

HP EliteBook 8440p processor: Intel Core i7 620M @ 2.67GHz max turbo (3.33 GHz) RAM: 4.00 GB Operating System: Windows 10 Pro 64-bit Graphics adapter: […]

633 total views, 0 today

20180318_110215

€140

llaptop

shes hp 15.6 incha ngjyra e zeze punon mire eshte me adapter edhe kuti baterija e mbar mire.4 giga ram 500 hard diski hd.vindovs 8 […]

764 total views, 0 today

44049-hp-15-bw006nm-e2-9000e-4gb-500gb-windows-10-home-2cr68ea-

€170

HP + qant + flladitse

HP Laptop 15inch 4GB RAM 500GB HDD CPU AMD 1.4 DUAL KAMER HD BATERIN E MBAN MBI 3H DVD RW CHANTA + FLLADITSE I PERDORUR  […]

755 total views, 1 today

25158407_1563221380460812_8688153724792422479_n

€1,300

Predator Helios 300

Shume pak i perdorur

870 total views, 2 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas