Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Konzolatë për lojra (64)

20191209_183130

€0

Playstation 3 Ndihm!

Kam 1 playstation 3 e ka 1 defekt kur e dhezi pas 5 sekondave fiket perseri nese e njohni ndenji qe di me ndreq ket […]

8 total views, 0 today

Screenshot_20180524-130459

€110

Sony playstacion 3

Në shitje Sonyplaistation i perdorur ne gjendje te mir 1 Sony me Konzol — 110 Euro 1 Sony me Konzol — 110 Euro 1 XBox […]

553 total views, 1 today

B7A168A5-C41D-4F96-AB20-24ACF037BF8B

€0

Play station 3

Shitet play station 3 Punon shum mir dhe vie me 2 gjojstik + lojerat GTA V,Pes 2010,Fifa 13,Fifa street,Uncharted 2,Killzone3 Çmimi sipas marreveshjes

203 total views, 0 today

IMG_1209

€150

“Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick” (Germany)

Shes Ps3 Slim 500gb me 15 lojerat te cilat jane ne fotografi! Gjithashtu vijne bashk 2 joystick ne gjendje shume te mire (Falas). Arsyeja e […]

169 total views, 0 today

0FB3214F-C205-4224-BD4A-4C3EA35D613D

€230

Playstation 4

Shes Playstation 4 i sapoardhur nga Zvicrra🇨🇭 posedon dy gjostike dhe 3 lojra(Battlefield,Fortnite dhe Evil within 2) dhe te gjithe kabllat e nevojitura.Punon shume mire […]

196 total views, 0 today

20190324_211444

€350

PlayStation 4

Shitet Sony PlayStation 4 500gb me 2 Controllera (Joystick), dhe 15 loja qe shihen ne foto dhe Fortnite qe ka mbi 10 skins dhe Battle […]

191 total views, 0 today

5CEE9202-D934-43BC-97DA-82785CEA7B85

€1

Sony Playstation 3 slim

Eshte ne gjendje perfekte ka dy Joysticks i ka te gjitha pajisjet dhe gjithashtu posedon afro 24 videolojra

230 total views, 0 today

L

€200

Shes PlayStation 3 | Slim | 300 GB | 13 cd lojra

Shes PlayStation 3 me 2 gjystika dhe me 13 cd ne gjendje shum te mir 1 loj është ne PlayStation 3. Mund te me kontaktoni […]

263 total views, 0 today

received_418572828900632

€250

Playstation 4 ps4 500gb

Shes Sony Playstation 4 gjendja sikur e re shum i rujshem i ardhur nga gjermania e perdorur maksimum 10 her. 1dualshock controller + fifa 17 […]

384 total views, 0 today

a new ps4

€14,302,015,690

Console PS4 1TB + 2dualshock Nintendo Switch

  140$ Shipment: – DHL, Fedex EMS, UPS, TNT , ARAMEX – FREE Express shipping 2-3 days Info — Valentina Alessia Rizzello…WhatsApp CHAT +14302015690 Email–valen.rizzello@gmail.com

200 total views, 0 today

15522403449511685311771

€15

Shiten CD te lojrave per PS3

Shiten CD te lojrave per PS3 Fifat – 15 euro Call Of Duty – 10 euro Batman – 10 euro GTA 5 – 15 euro […]

242 total views, 0 today

7331ECE6-1C43-41A6-B7CA-CE3DEB5C5034

€65

XBOX 360

xbox 360 -video lojra fifastreet ka 2 kontrolla eshte i perdorur para 4 diteve por per shkak se dua me shume ps4 xboxin dua ta […]

387 total views, 0 today

15400255832516639410933097057692

€180

Ps3 prej Ch punon shum mirë dhe me nje konsol edhe dy CDja

Ps3 me vezhgim te mir eshte prej Zvicrre me nje gjostik dhe dy CDja

343 total views, 1 today

D9B4202F-DAF3-4E34-9834-1FFBAA44DDA5

€100

Playstation3 me 16 loja 2018 me qip

Shitet playstation3 me qip 16 loja 2018. me xhostik origjinal a1 Fifa18,Pes2018,Gta5, Blur,call of duty black ops2, asesins scred,FarCry, Lego,sniper elite, Formula1, MotoGp, ned for […]

327 total views, 0 today

6117EBF2-E8F2-4131-BA5B-34654C275097

€550

PIKADO DHE BILIARDI

Shitet Bilardi dhe Pikado ne gjendje te rregullt punojn mirë. Biliardi ka gjitha të ndrruara bezin dhe spuntat ka 2 shtega dhe topat .me zhitona […]

359 total views, 0 today

154313A6-A06B-423D-9C93-B0355066A5EE

€0

BEJ NDRRIM PLAYSTATION 3 ME NJE LAPTOP TE MIRE

BEJ NDRRIM PLAYSTATION 3 ME(23lojra)ME NJE LAPTOP TE MIRË NR.Kontaktues:0631866418

282 total views, 0 today

A72247BA-B4A0-47E1-8F8F-13AFF3D33E28

€130

Shitet ps3 pa grritha origjinal

Shitet playstaton 3 ne gjendje perfekte pa asnje grrith ka fy gjystika(kontrollera) ka 17 cd GTA V Call of duty black ops II Need For […]

280 total views, 0 today

ps4

€150

PS4 2 joystick

Assistance purchase order – INFO – Valentina Alessia – Tel/ Chat /sms whatapp +14302015690

506 total views, 0 today

2017 mac toch bar.

€850

Macbook Pro Mac Air iPhone X 8Plus S9Plus Note8 original

Buy Now and Save 15% Discount up to 40% Discount .. Shipping & Delivery Worldwide Fast & FREE – DHL – Home address delivery & […]

280 total views, 0 today

5E9408E3-D9E9-4779-906E-133259608482

€120

PLAYSTATION 3 ME 23-4 LOJRA

SHES PLAYSTATION 3 URGJENTISHT ME 23-4 LOJRA ËSHTË NE GJENDJE SHUME TE RREGULLT PUNON SHUME MIRE DHE SHPEJT

540 total views, 0 today

console

€200

Sony PS4 500GB me 2 kontrollues

the new Sony PS4 500GB with 2 full controller and 1 year warranty, Skype: genuineequiments@gmail.com

288 total views, 0 today

20180730_114809

€120

Shes Playstation 3

Shes playtation 3 me chip(jailbreak) me 1 joystick. Playstation osht ngjendje shum tmir Joysticki eshte i ri shum pak i perdorur. Ka keto loja: FIFA […]

328 total views, 0 today

ps3 ps4

€120

offer Ps3 Ps4 psVr xBox Gigabyte Gtx Nintendo switch

Up for sale brand new Console. The console is Brand NEW in box and includes Full accessories, 2 joystick, . full set . info/whatapp +254774916178 […]

341 total views, 0 today

Screenshot_20180614-191235

€20

Black ops2 + Modern Warfare 2

Black ops 2 osht ne gjendje perfekte vetem se nuk e kom at letren e fatrolles se saj, gjithqka punon pervetem se campaign nuk bon. […]

303 total views, 0 today

20180519_171042

€120

Sony PlayStation 3 PS

Shitet Sony PlayStation 3 500GB 120€ + Nje çante extra per Sony-n Gratis. PlayStation eshte origjinal me te gjitha paisjet qe i nevojiten siq jane: […]

913 total views, 1 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas