Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for ELEKTRONIKA (566)

1C45B701-DB49-4CB3-8C6E-7BCE46BC99C8

€10

SDHC kart 16 gb

Shesim një Sdhc kartë 16 gb Ēshtē e re ende e pa përdorur Në gjendje të rregullt 1500 din ose 13 e

15 total views, 13 today

1

€300

Shes kompjuterin per gaming

Kompjuteri posedon SSD 180 gb, poashtu edhe Hard Disk prej 300 gb shumicen a lojav i qon pa problem

64 total views, 5 today

s99

€800

FOR SALE: New Antminer S9 13.5TH / s with PSU Factory Sealed

Antminer S9 14TH + Supply Unit Bitmain Antminer D3 + Power Supply Unit APW3 ++ November Batch 19.3GH / s ANTMINER L3 + LTC 504M […]

7 total views, 1 today

1C5716B6-0C32-46C1-9074-31C97FEFE4BA

€55

shes TV LG 42PA4500

shes TV LG modeli:42PA4500-ZM gjatësia:1.02cm eshte me defekt e ka guditur rrufeja na kontaktoni ne viber whatsapp nr:+381638106355

76 total views, 2 today

0489717D-7900-4CEE-8622-E7472A9D88AD

€180

Iphone 6s CE 64GIGA

Telefoni ne gjendje perfekte shum i rujtun , vjen me adapter , fatroll dhe ndegjuse . Viber +38649640743

91 total views, 0 today

51Kwc+e38vL

€80

GRafika Per Lojra

Me Kto Grafika CSGO STEAM  FPS 200 Me Kto Grafika Steam CSGO Non Steam FPS 200 Me Kto Grafika GTA V Me Kto Grafika Loja […]

48 total views, 4 today

IMG_20181126_152256

€150

Shitet Samsung Galaxy J4+ 2018, i ri

Performancat: 16 GB Kamera kryesore: 13 MP Kamera selfie: 5 MP Ngjyra: e Zezë Vendi Preshevë: Kontakt: 063 803 72 73 (Viber/WatsApp) Çmimi: 150€

33 total views, 2 today

031F820D-BAA4-4959-A367-1974036D811E

€20

Shiten ndegjuset Panasonic

Shiten ndegjuset per muzike Panasonic,jane shume te ruajtura dhe pak te perdorura. Cmimi fiks 20€

17 total views, 0 today

big-56319123_5c25701905d5d8-72430276Untitled

€65

Android tv Box T9 Pro

T9 PRO 64bit 4K Android smart TV BOX Android box 4GB/32GB AMLOGIC Cortex – A53 Quad core 1.5GHZ, 4GB RAM DDR3, 32GB ROM NAND FLESH, […]

32 total views, 2 today

Screenshot_20171016-172332

€80

Wiko 3

Shitet Telefoni i ri Wiko i pa përdorur Per me shumë info kontakto në Nr e tel.+381629692592

132 total views, 1 today

20190202_073257

€150

Dell laptop i5

Shitet laptopi Dell e 6410 model Ne gjendje te rregullt punon super Intel core i5 cpu 4 + 4 GB dhe posedon hardiskun SSD 250 […]

38 total views, 0 today

received_1215773055239390

€25

Cigare elektronike 75W

Cigare elektronike me bateri + adapter, 75W. E njejta si ne fotografi. Cmimi : 3000din + Posta Gratis. Porosit ne viber +381631440558.

21 total views, 0 today

received_285554102111986

€1,500

Degjuese me bluetooth

Degjuese per telefon me BLUETOOTH, jane te kualitetit te larte. Te njejtat sikur ne fotografi . Cmimi – 1500dinare + Posta Gratis Porosit ne viber […]

75 total views, 0 today

received_739165636459768

€145

Samsung Galaxy S6

Shitet Samsung Galaxy S6 Ne gjendje shume te mire Cmimi 140 E Viber/ Whatsapp +38344650699

44 total views, 2 today

IMG_20181126_152636

€170

Shitet Samsung Galaxy J6 2018, i ri

Performancat: 32 GB Kamera kryesore: 13 MP Kamera selfie: 8 MP Me 2 kartela Ngjyrë Ari (Gold) Vendi: Preshevë Kontakt: 063 803 72 73 (Viber,Watsapp) […]

44 total views, 5 today

20181207_105530

€1

Aparat per kafe,frigorifer,karrika,tavolina

Shes Aparat te kafes ne gjendje te rregullt i perdorur,frigoriferi me 3 dyer ne gjendje te rregullt,tavolina prej druri 6 copa dhe 24 karrika Cmimi […]

39 total views, 0 today

degjuse

€1,500

Degjuse me bluetooth shume kualitative .

Degjuese per telefon me BLUETOOTH, jane te kualitetit te larte. Te njejtat sikur ne fotografi . Cmimi – 1500dinare + Posta Gratis Porosit ne viber […]

40 total views, 0 today

cig

€3,000

Cigare elektronike me bateri + adapter Posta Gratis

Cigare elektronike me bateri + adapter, 75W. E njejta si ne fotografi. Cmimi : 3000din + Posta Gratis. Porosit ne viber +381631440558.

26 total views, 0 today

real doctors

€1,800

Jelek nga brendi njohur Zvicrran Real Doctor + Posta Gratis

Jelek nga brendi i njohur Zvicrran Real Doctors Produkti garanton ne qendrimin tuaj te drejt, heqjen e dhimbjeve ne qafe shpinde dhe kraharore. Cmimi: 1800dinare […]

39 total views, 1 today

wonder patch

€1,400

Produkt per heqjen e dhjamit dhe barkut + Posta Gratis

  MYMI WONDER WRAP produkt qe ndihmon 100% heqjen e dhjamit prej barkut dhe formesimin e barkut Rezultatet shihen pas 4 jave perdorim . Kushton […]

33 total views, 0 today

FB_IMG_1546430417157

€110

IPTV ILIRIDA vjen me super ofert

IPTV ILIRIDA vjen me super ofert festues per nder te pavarsis se kosoves 110 euro abonim 12 muaj 49 euro box android Ram 2 GB […]

59 total views, 0 today

50125800_237177550535574_3803983101625892864_n

€270

Laptop DELL Inspiron 3537

Procesori:Intel Core i7-4500U -1.8GHz deri 3.0GHz Grafika:AMD Radeon HD 8850M-2GB DDR5 Hard disk: 1 TB Ram:8 GB DD3 Ekrani :15,6″ 1.366 x 768 Resolution LED   […]

108 total views, 1 today

50636751_789271601422409_5644925836969639936_n

€250

PS4 – 1 TB + 20 loja (FiFA 18,NBA 2k18,HITMAN etj )

Ps4 + 1 kontroller Hapsira :1 TB Degjuse origjinale per Ps4 HDMI+AC 100-240V, 50/60Hz Lojerat : Fifa 18,Mad Max,Just cause 3,Second Son,Nba 2k18,Warface,Assasin’s Creed,Battle Ages,Bloodborne,Deus […]

62 total views, 0 today

chieftec-aegis-slika-53738514

€1

pc gaming fortnite , loja te ndryshme

Shitet Gaming pc komplet  #fortnite #loja ( kontakt viber +386 49 745 150 ) Procesori intel core i5 3.20 ghz Ram 8 gb Hardisk 1000 […]

114 total views, 1 today

63A20538-FD03-4A79-B902-19E3BDBEA5D4

€1,000

lenovo thinkpad x1 tablet 3 gen(2018)i5 -825 ou ssd QHD+LTE windows 10 pro...

Lenovo Thinkpad X1 Tablet

37 total views, 1 today

Page 1 of 231 2 3 23

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas