Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Të tjerë (34)

1

€750

Fontana

Fontana te ndryshme si per dhoma si per oborre me cmime nga 70 euro deri ne 1000 euro per info kontaktoni ne nr.

29 total views, 5 today

90833CF8-2A46-4FE7-A4DF-A605CF896D1A

€250

Komod nga Druri

Komod nga Druri

46 total views, 0 today

29482A42-0BFC-44EE-AFC9-EA1FCEE9060F

€130

Biçiklet per ushtrime

Biçiklet per ushtrime ne gjendje te mir

28 total views, 0 today

EA9A841B-A84C-4205-9A5F-CE21C8720CCD

€150

Tavolin me karriga per Oborr

Tavolin me karriga

33 total views, 0 today

2119A57D-E2BF-4FEC-9371-22DAEAEDBF68

€350

Aparat per kaffe

Aparat per kaffe ne gjendje te mir

39 total views, 0 today

IMG_5365

€1

Shiten tavolinat me gjithe karrika

shiten komplet tavolinat me karrika po ashtu dhe tavolina te tarases me karrika komplet inventari per kafeteri çmimi sipas marveshjes na kontaktoni ne +381 62 […]

770 total views, 3 today

22AC136E-14BD-4C96-8DD2-23DF6DCA356A

€1

Shiten

Shiten Nr e telefonit 0637093446 (viber)

542 total views, 0 today

7CC43322-F916-4C1A-A9F3-BFF0A0383FFB

€1

fotele,tavolina

shes iventar (fotele, tavolina) per restaurant,bar me cmime sipas marrveshjes!

86 total views, 1 today

99525042-E0EE-4E1E-A7F6-C5585DE963C7

€30

Karrika dhe Tavolina

Shiten karrikat dhe tavolinat. Mund te shfrytezohen ne kafiteri restaurante etj..

766 total views, 0 today

01923D85-6D56-40A5-AE5A-21B9D29F3CE2

€0

Kafshë për Kurban Bajram

Shiten lopë për Kurban Bajram , lokacioni gjendet në fshatin Çukarkë .

1628 total views, 0 today

€27

Shiten drut

Shiten drut pa transport 27 € metra drut jon ne dobrosin transport skom viber +377 45 512 033 dobrosin

1533 total views, 2 today

20180527_191731

€1

Shitet lopa

Shitet lopa barse 9 muajshe qmimi sipas marveshjes

147 total views, 1 today

IMG_20180524_004126_371

€50

SHITET IPHONE 5 16 GB

Shitet iphone 5 16gb Per me shume info Mob 063 19 47 664

85 total views, 0 today

received_594098350948807

€0

Shiten

SHITEN TE GJITHA KAUQAT PREJ LIKURE CMIMI SIPAS MARREVESHJES Tel 062752152

924 total views, 1 today

Capture

€500

babysitting

kerkojm nje vajz per te kshyr 1 femij.. mund te ne lajmroni ne numer te telefonit per informata

128 total views, 1 today

0BEDC6B5-E504-4418-842A-1441EC2295BC

€0

shitet maqina per mallter

shitet maqina mallteri m3 prodhim italian maqina punon shum mir i ka te gjitha pajisjen per cdo informat lajmrohuni ne tel 0628103944

439 total views, 0 today

8B04CEF1-C80F-4825-8B4A-B327DF8699FB

€0

shiten izoboy

shiten izoboy te ri cmimi sipas marrveshjes. shesim edhe tel per stiropor

600 total views, 1 today

IMG-cc57821343413573bfa954dac234791f-V

€220

Larje

Shitet maqina per larjen e veturave apo nevojave personale e ardhur nga Austria e Re.

91 total views, 2 today

€1

shes

shitet biliku i delev 180cop per me shum na shkruani ne viber+381621606971

1018 total views, 5 today

1519576356180881397402

€80

Telefoni eshte ne gjendie te rregullt

Telefoni eshte ne gejndie te rregullt 6s cmimi 80€

697 total views, 0 today

20180125_164900

€1

Shiten Maqinat per Ballansimin e gumave te kerrev dhe Kamionav dhe Lifti

Shes maqinat per ndrrimin de ballansimin e Gomave te veturave dhe kamionave ,shesim dhe goma te kerrev dhe Kamionave ,shesim dhe Liftin ,dhe maqinen per […]

523 total views, 0 today

20180115_205417

€1

kerkoj

Kerkojm miesr te Bardh qmimi 30 dinar per gjdo informat na.kontaktoni ne ket nr 0628744533

633 total views, 0 today

79EDAC2D-05C1-44CE-B8D2-61FCAA9299EC

€0

Makineri per prodhimin e ambalazhave per veze

Makineri per prodhimin e ambalazhave per veze.Prr informata na kontaktoni ne telefon permes viberit 0690334248

1869 total views, 0 today

€0

Gure dekorativ

Gure dhe tulla dekorative per exterior dhe interior

805 total views, 1 today

IMG_3197

€0

Iphon 6s

Iphone 6s gjendje shum te mir i rujshum teper

186 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas