Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shërbime (64)

IMG_1178

€5

Tavolina me qera

Japim tavolina me qera per ahengjet tuaja familjare Per me shum informata kontaktoni ne nr : 062594441

494 total views, 1 today

2016-05-12 18.56.19

€0

Petulla per fejesat dhe dasmat tuaja

Petulla per fejesat dhe dasmat tuaja me makinerin me bashkohore ne vend pergaditja e petullave behet me vaj palme me cilsi shume te mir

549 total views, 0 today

18033557_1632219006807882_2943336117545694832_n

€5

keramika LIRIMI

Keramika LIRIMI ..cmimi volitshem .te interesuarit na kontaktoni +381 62 19 44 750

877 total views, 1 today

pranje-decijih-tepiha

€3

LAJME TEPIJE

LAJME TEPIJE E JUAJ!PERFEKT DHE TE MIRE KUALITET I GARANTUAR! CMIMI OSHT 3E KATRORI

928 total views, 0 today

20170514_170258

€0

Shitet maqina per doner

Shitet maqina per doner,eshte i ardhur prej Zvicrres.Per me shume informata kontaktoni ne nr e telefonit.

628 total views, 0 today

foto 27

€7

TV Shqip Online – IPTV

TV Shqip Online – IPTV sjell mbi 4000 Kanale Televizive në teknologjinë e fundit IPTV. ⬇Ne sjellim Kanale si më poshtë ⬇ 350 + Kanale […]

4834 total views, 7 today

IMG_2565

€70

Shitet kosalica

Shitet kosalica 1300w me motor induksion garancioni 1vit Qmimi sipas marveshjes

1340 total views, 1 today

IMG_2568

€30

Shesim parfume për meshkuj dhe femra

Shesim parfume orgjinale për femra dhe meshkuj qmimi sipas marveshjes parfumet për meshuj jan këta (Devid bekam) (Guess seductive home) (Esprit feel happy) si dhe […]

1314 total views, 2 today

IMG_5730

€60

Oferte Speciale Miratoca Iptv

Ndiqni mbi 4200+ TV kanal AL:180 DE:94, TRI: 78 MK: 24 I:218 dhe shum vende tjera, SHIKO TË GJITHA KANALET PREMIUM, KU DO NË BOTË. […]

1271 total views, 2 today

IMG_4679

€0

Tavolina me qira

Japim tavolina me qira. Per me shum informata kontaktoni ne nr: 062594441 , 0621562288 Arben Iseni Tërnoc.

393 total views, 0 today

image-0-02-05-0537f8437190df916efdf856a09de6464378faa3f4ea0ae96f9526c75c8cf934-V

€1

3d Reklama

Reklama 3d 2d etj

1018 total views, 0 today

€90

Pllaka druri zvicerane

Shesim Pllaka 100% prej druri me garanci për kuzhina,shkalle druri dhe tavolina. Gjatsi 246 x 63.5 dhe 186 x 63.5 Trashesi 5cm dhe 3cm.

2344 total views, 0 today

received_10210590065324461

€1

projektojm programe per biznese te ndryshme.

projektojm programe per biznese te ndryshme si pvc dritare ,alumin .dhe materiale tjera per llogaritje hyrje dalje. si dhe programe per restorante ,kafiteri,hotele .cmimi sipas […]

575 total views, 1 today

received_222762238189133

€120

IPTV LUGINA

Ndiqni mbi 4200+ TV kanal AL:180+, DE:94+, TRI: 78+, MK: 24+, I:218+ dhe shum vende tjera, Me Reciver MAG pa Satelit vetëm me internet. SHIKO […]

4037 total views, 2 today

Page 3 of 3 1 2 3

Sponsored Links

Publiko Falas