Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shërbime (64)

IMG_3204

€1

Bëjmë Hapjen e Pusave

Bejme Hapjen e Puseve ne menyr te shpejt sigurt sakt Me gjersi te ndryshme prej fi:12.5, 14 dhe 16 cm me gypa te plastikes Zgjidhja […]

1330 total views, 3 today

C65442C1-EFF1-426C-A7E4-5BEB3DC5A8C2

€5

Tavolina me qera -ternoc

Japim tavolina me qera per ahengjet tuaja familjare Per me shum informata kontaktoni ne: Fb: Tavolina me qera – ternoc Nr: 062594441

470 total views, 1 today

SAS

€0

Perkthime gjyqesore te dokumentave

Perkthime gjyqesore te dokumentave ne te gjitha gjuhet,.. sasagency2018@gmail.com   viber / watsap +381 63 806 96 11 Përkthime te dokumenteve me përkthyes gjyqësor të […]

648 total views, 0 today

€0

Elektro Instalues Meti

Elektro Instalues Meti bejm instalimen e rrymes elektrike

326 total views, 0 today

maxresdefault

€400

Prerje she qarje e druve me maqin ne gjith rajonin e Bujanocit

Prerje dhe qarje te druve me maqin ne gjith rajonin e bujanovcit nr.kontakt. 0631527025-(0631693696)

542 total views, 0 today

fad2

€0

Fadili Transport

Fadili Transport gjindet në zvicër deri me 08.02 2018 Bëjm bartja e mallrave dhe veturave nga Zvicra. Prej 01.02.2018 fillon linja Preshev ARAU me mini […]

638 total views, 2 today

1

€0

Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë.

●VS – Export● ✔Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë. ✅Gjithashtu bëjm doganimin e automjeteve nga e gjithe Europa 📞+38162409008 📞+381631819099 […]

539 total views, 0 today

led

€300

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja Çmimi 300eu fiks inf nr 0621633505

512 total views, 0 today

received_2003249259914589

€1,500

Tavolina ne shitje

Shiten tavolinat te ardhura prej Ch .Cmimi 1500din Kontaktoni ne nr 062594441

2334 total views, 1 today

27067068_977792539035717_860918231754196630_n

€0

Greensteam

Kompania e pastrimit “Green steam” ben: -pastrim individual (shtepite,apartamentet,vila) -pastrim ne sektorin e bizneseve (hapesirat ne zyre,ordinanca private,kopshtet,cerdhet,laboratoret) -pastrim ne sektorin publik (hapesira publika,adimistratat,objektet edukative,objektet […]

342 total views, 1 today

Presentation1

€0

Agjensioni Autosigurimi AMS

BEJM REGJISTRIMIN , DOGANIMIN E AUTOMJETEVE ME 10% LIRIM

471 total views, 0 today

8ACC4CD9-CC02-4CE7-B08E-164F257C97D8

€0

Banesa

“Aqua Therm 2000” Preshevë Shitet banesa te “Swiss Residence” Kati i 2 Tipi C 83.97 m2 Shiten dy banesa në “Golden Palace II” Kati i […]

1361 total views, 1 today

IMG-ce8af2f5322ae085a1ef63435c8e39ff-V

€0

Paisje per frizere

Shiten te gjitha paisjet per flizere

2382 total views, 0 today

1492274831461

€0

Nura & Vedati Bejm hapjen e Puseve

Nura & Vedati Bejm hapjen e Puseve ne menyr profesionale dhe shum korrekte. Ejani dhe do te bindeni vetë. Duke filluar nga madhësia : – […]

1745 total views, 0 today

20171122_225427

€10

shirup per sherim nga bronitisi

shirup luleradhiqeje me limon permbajtja 1. Lenge luleradhiqeje te fresketa 2. Leng limoni te fresket 3. Sheqer 4. Uje …. Dobite: Mjekon semundje te mushkrive, […]

385 total views, 1 today

20171102_132023

€100

Skar

Skare profesionale me plin e perdorur brend gjerman

793 total views, 1 today

20171119_152337

€150

Hidrofor

Shitet hidrofori slloven i Ri pa perdorur hiqq

541 total views, 0 today

Spy-Agency-in-Delhi-Best-Private-Detective-Services-in-Delhi_1

€1

Detektiv Privat

Ofrojm Sherbime Profesionale Investigative: -Identifikimi i tradhtisë bashkëshortore. -Foto dhe video survejimi. – Anti përgjim. – Kërkimi i njerëzve. – Mbledhja e informacionit. – Verifikimi […]

472 total views, 0 today

22089104_810064179162374_3676582155000636177_n

€0

Shitet Ueb Portali i Lajmeve : www.Presheva.Online

Shitet Ueb Portali informativ : www.PRESHEVA.ONLINE Ky portal eshte krijuar dhe zhvilluar enkas per tu shitur. Bleresi me gjith portalin merr dhe Fan Pagen : […]

762 total views, 0 today

IMG-7c6529a1b1f729ce66ceafc6166784d6-V

€70

Makin per larje

Shitet maqina per larjen e tepiave, pllakave etjj

850 total views, 1 today

1

€0

Shitet Mikseri

Shitet mikseri për përzierjen e mishit dhe miellit. Çmimi sipas marëveshjes. Kontaktoni në numrin : 0638013886 & Viber.

538 total views, 1 today

IMG_1931

€0

Bejme dekorime me shkronja 3D, Logo, Dizajne ejt, klikoni per me shume..

Bëjmë dekorime për lokalet apo dhomat tuaja (emra, logo, dizajne etj.) të llojllojshme, në dizajne të ndryshme shkronjash, sidhe montimin e tyre profesional. Çmimet sipas […]

1434 total views, 0 today

IMG_6206

€680

Bejm transportin e veturav

Bejm transportin e veturav prej zvicres

602 total views, 0 today

20170705_201843

€7

Japim tavulina me qira

Japim tavolina me qira çmimi i 1 tavoline kushton 7€

404 total views, 0 today

15542077_1823863204566068_5343276316501520280_n

€0

Shlep-Abschleppwagen DASHI

Bejme bartjen e automjeteve prej cdo shteti dhe ne cdo shtet te Europes. Vrsimo slepovanje vozila iz bilo koje drzave i u sve drzave Evrope.

385 total views, 0 today

Page 2 of 3 1 2 3

Sponsored Links

Publiko Falas