Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Shërbime (53)

3812F811-D121-4A10-AC98-A02D690131AD

€30

bejm ngjitjen e foliave te veturave

bejm ngjitjen e foliave te veturave poashtu bajm edhe ngjitjen e lledave dritave xenon etj

32 total views, 0 today

0000images

€10

Merrni një kredi këtu

A keni nevojë për një hua? A jeni të lodhur për të kërkuar? Ne ofrojmë hua për të gjithë individët mbi 18 vjeç me interes […]

171 total views, 4 today

IMG_20181015_132436500

€100

shtyll per perdorim

Leshohet per shfrytezim shtylla e hekurt per me shum informata na kontaktoni ne kete nr:+381628279922.Cmimi sipas marrveshjes.

1190 total views, 0 today

26166624_170354906906145_3723108637321981141_n

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

FOTO STUDIO “ASA” Kamer Panasonic 4K + Canon G40 Nëse dëshironi që Darsma juaj të mbetët një kujtim i vecantë për të gjithë…Rezervoni: STUDIO “ASA” […]

90 total views, 1 today

37F35AC3-4294-446B-8DB2-03986CE5136B

€1

Moler profesionist për mure të brendshme B.Musliu 063-7565-559

Moler profesionist Bëjm lyerje me polikollor të mureve te brendshme të banesave, shtëpive, lokaleve me çmim 0.70 eur per m2. Bëjm edhe lyerje, lustrim të […]

1708 total views, 3 today

received_271711160290470

€1,600

Shiten dy bilardo

Shiten per arsye mbyllja e aktivitetit

138 total views, 0 today

received_911645422355534

€1

FATA COMPANY

FATA Company “Pastro edhe ti” Ju sherben ne pastrimin dhe mirmbajtjen e ndertesav, dyqaneve, restauranteve, shtepive ne pastrimin gjeneral, te xhamave, te tepihave, parketit, te […]

83 total views, 0 today

31F42CDF-0F07-4C9B-A423-34F91E49F333

€123

Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane

Makina prodhuese Bullgare dhe Gjermane.Jemi te vetmit ne ballkan me perfaqesin nga Bullgaria dhe Gjermania anaj ju ofrojm shitjen e makinave prodhuese te cilat prodhohen […]

635 total views, 2 today

713D2879-0A06-46E2-A387-8270B2EFAA1C

€112

Servisim,montim,cmontim linjave prodhuese

Nesto 2000merret me prodhimin e makinave industriale si dhe montimin cmontimin servisimin e atyre qe i posedoni na kontaktoni me fcb Nesto 2000 ose edhe […]

70 total views, 0 today

autohencoj

€0

AutoHencoj

Shesim te gjitha llojet e veturave , si dhe japim me qera veturat rent a car ne tere rajonin me cmime me konkuruese ne treg

81 total views, 0 today

302891-377x500

€1

Kerkoj Cistern te ujit 1000l

Kerkoj cistern te ujit  1000l  dimenzionet : 100cm-120cm Per me shume info tel ! 0628476222

77 total views, 0 today

image

€150

Profile te Kanalizimit

Shiten komplet te gjitha,profilet per kanalizim prej Fi 50 deri 200 si kthesa,TE,gypa Fi 50-2m, 1-m , 0,50cm , 0.25cm e shume gjera te tjera […]

115 total views, 0 today

8AB0ACBD-021D-49AB-B1A2-A881E18F67B4

€0

dritare te metalit

dritare te metalin qmimi sipas marvedhe per informat ma te hollshishme kontaktoni ne tel

545 total views, 0 today

IMG_3204

€1

Bëjmë Hapjen e Pusave

Bejme Hapjen e Puseve ne menyr te shpejt sigurt sakt Me gjersi te ndryshme prej fi:12.5, 14 dhe 16 cm me gypa te plastikes Zgjidhja […]

942 total views, 0 today

C65442C1-EFF1-426C-A7E4-5BEB3DC5A8C2

€5

Tavolina me qera -ternoc

Japim tavolina me qera per ahengjet tuaja familjare Per me shum informata kontaktoni ne: Fb: Tavolina me qera – ternoc Nr: 062594441

148 total views, 1 today

SAS

€0

Perkthime gjyqesore te dokumentave

Perkthime gjyqesore te dokumentave ne te gjitha gjuhet,.. sasagency2018@gmail.com   viber / watsap +381 63 806 96 11 Përkthime te dokumenteve me përkthyes gjyqësor të […]

339 total views, 0 today

€0

Elektro Instalues Meti

Elektro Instalues Meti bejm instalimen e rrymes elektrike

88 total views, 0 today

maxresdefault

€400

Prerje she qarje e druve me maqin ne gjith rajonin e Bujanocit

Prerje dhe qarje te druve me maqin ne gjith rajonin e bujanovcit nr.kontakt. 0631527025-(0631693696)

222 total views, 0 today

fad2

€0

Fadili Transport

Fadili Transport gjindet në zvicër deri me 08.02 2018 Bëjm bartja e mallrave dhe veturave nga Zvicra. Prej 01.02.2018 fillon linja Preshev ARAU me mini […]

163 total views, 1 today

1

€0

Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë.

●VS – Export● ✔Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë. ✅Gjithashtu bëjm doganimin e automjeteve nga e gjithe Europa 📞+38162409008 📞+381631819099 […]

166 total views, 1 today

led

€300

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja Çmimi 300eu fiks inf nr 0621633505

157 total views, 0 today

IMG_2626

€1

Reklama 3d

Reklama 2d dhe 3d per me shume info na telefononi,Punen toni e percjellni ne fb:Anik 3d

178 total views, 1 today

received_2003249259914589

€1,500

Tavolina ne shitje

Shiten tavolinat te ardhura prej Ch .Cmimi 1500din Kontaktoni ne nr 062594441

1873 total views, 0 today

27067068_977792539035717_860918231754196630_n

€0

Greensteam

Kompania e pastrimit “Green steam” ben: -pastrim individual (shtepite,apartamentet,vila) -pastrim ne sektorin e bizneseve (hapesirat ne zyre,ordinanca private,kopshtet,cerdhet,laboratoret) -pastrim ne sektorin publik (hapesira publika,adimistratat,objektet edukative,objektet […]

103 total views, 0 today

Presentation1

€0

Agjensioni Autosigurimi AMS

BEJM REGJISTRIMIN , DOGANIMIN E AUTOMJETEVE ME 10% LIRIM

160 total views, 0 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas