Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Punë (43)

2E79A623-C982-4B19-8B67-C77E81385764

€0

Raftat ne shitje

Çmimi sipas marrveshjes

650 total views, 0 today

Tower-Group---Logo

€0

Kërkojmë Arkitektë(e)

Arkitekti(ja) duhet t’i njohë mirë këto programe:ArchiCAD,AutoCAD,Artlantis dhe Microsoft Offise.Çmimi sipas marrëveshjes.

1003 total views, 0 today

6D555C27-261B-4565-8475-C790B98DDDA7

€0

shitet maqina per mallter

shitet maqina mallterit m3 prodhim italian maqin osht ne gjendje shum te mir shkon me gjith pajisjet cmimi sipas marrveshjes

915 total views, 0 today

765294E6-4553-426F-9A14-FA2ED8935827

€0

Bejm transport mallrash nga europa për në lugin dhe anasjelltas

Faton leon transport mallrash

667 total views, 0 today

41hn0WkxqIL

€1

Auto Servis Sadiki

Bejme kopjen e çelsave dhe programimin e te gjitha llojeve te  makinave per informata na  kontaktoni ne numrin e telefonit      0638192147

1213 total views, 0 today

23202002_1521172607977660_2000979433_n

€0

jipet lokali me qera

jipet lokali me gjith inventarin me gjith mjetet e punes me qira nuk ka nevoj per investim jipet me cmim shume te volitshem

665 total views, 0 today

AAEAAQAAAAAAAAQrAAAAJGYzY2Q4NjRiLWVhMTktNDBhYS05YWMxLTk1MDk3ZmQ4ZjE1MA

€1

MJESHTER-PUNTOR

KERKOJM 2 MJESHTER TE NDERTIMTARIS EDHE 2 PUNTOR PER NDERTIMTARI PERMESHUM INFO RRETH KUSHTEVE LAJM NE MOB.0638982864

2039 total views, 0 today

Screenshot_2017-10-04-12-42-25

€0

Fito para online duke ndenjur

Fito para duke mos bere asgje, e vetmja gje eshte te regjistroheni ne kete link http://wewiredrbile.trade/3048269565353 . Duke shikuar vetem reklamat duke shtypur numrat ju […]

1323 total views, 0 today

IMG_3614

€600

Kujdestare

Kerkoj kujdestare. per kujdesin e Fëmijes shtatvjeçare. Në Zvicerr Per me shum Informacione na kontaktoni në Nat.

570 total views, 0 today

FB_IMG_1494072369082

€0

Bëjm Hapjen e Pusave ( Bunarëve)

Bëjm hapjen e Pusave Kompania “Enisi” bën hapjen e Pusave me fi 12.5 , 14 , dhe 16 , ne si kompani ju sigurojm uje […]

1435 total views, 0 today

Screenshot_20170430-123842

€500

Kujdestare per femije

Kerkojme nje kujdestare pee femije 6 dhe 2 vjeç

1186 total views, 0 today

20161215_163114

€500

Kujdestare

Kerkoj nje kujdestare per dy vajza Njera 4 vjeqare tjetra 6 muajshe

545 total views, 0 today

1489412594628-276808117

€500

Kërkoj Kujdastare për fëmijë në Zvicërr

Kërkoj një kujdestare për fëmijët (djem) 6 vjeçar dhe 2 vjeçar. Per informata më të hollësishme lajmëronu në numrin e telefonit 0041 76 571 08 […]

2756 total views, 0 today

IMG_0452

€400

Babysitter

Kerkojm nje grua per kujdesjen e djalit ton 9vjeqar. Mund te kontaktoni mes viberit 0041799337504

1133 total views, 0 today

20170219_134354

€100

Shitet cerkullari

Shitet cerkullari,i ardhur prej Zvicrres.Per me shume informata kontaktoni nr e tel

838 total views, 0 today

image-0-02-05-edd9c54af30ed19c511df374c0c1ce58f9ce45c87291322e586a05b2f32fcc9e-V

€250

Vegla per pun

Shiten velglat komplet me kufer per pun jan te ardhura nga Austria jan te pershtatshme pe mekanik apo apo per cfardo lemije.

1635 total views, 0 today

dritare te aluminit

€500

Shiten 5 dritare te aluminit , njera me roletne te rrymes te ardhura nga CH...

SHITEN : 5 DRITARE TE ALUMINIT TE ARDHURA NGA CH NJERA NGA DRITARET ME ROLETNE TE RRYMES 1 TEND ( CARAD ) PER FIRMA , […]

1319 total views, 0 today

1485456689276

€5

keramika almedini

Keramika almedini

526 total views, 0 today

Page 2 of 2 1 2

Sponsored Links

Publiko Falas