Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Punë (31)

20181221_174629

€0

Pune online

Fito para online nga shtepia.E vetmja gje qe duhet beni eshte te regjistroheni ne linkun e meposhtem: https://yrmoney.fun/4613081818275/

102 total views, 1 today

pure-potassium-cyanide-both-capsule-pills-and-powder-kcn-99-99-1_1

€10

POTASSIUM CYANIDE(PILLS AND POWDER)FOR SALE

POTASSIUM CYANIDE(PILLS AND POWDER)FOR SALE We manufacture and distribute potassium cyanide.Potassium cyanide is a colorless crystalline compound, used in smaller applications such as jewelry for […]

61 total views, 1 today

image

€12,345

Kērkojm kujdestare për fëmijë

Kērkojm kundestare për femijë. Ne jetojm nē Olten tē Zvicrrës fēmijët tan kan nevojë për ndihmen tuaj . Ju duhet tē jeni e sjellshme dhe […]

201 total views, 0 today

IMG_20181101_120510_398

€5

Aksesor

Aksesor per mjek per ti varur ne mantil te bardh

71 total views, 1 today

google-al

€0

Punë Nga Shtepia Menyrat e Fitimit Te Lekut Online

Puna nga shtepi eshte tani nje fraze e perbashket ne bote; Dua tju prezantoj me nje nga menyrat e fitimit te lekut online e cila […]

146 total views, 0 today

4249456E-C14B-49DE-88F7-CF014100E5DD

€1

Kerkoj Kujdestare per 3 Femij ne Zvicerr

Përshendetje Kërkojm Kujdestare dhe Amvise 3 Fëmijë të moshave 7 vjeq, 3 vjeq dhe 9 muaj. Puna fillon nga: 01.10.18 Paga sipas marrveshjes! Perparsi kan […]

202 total views, 2 today

IMG-df6b37e176414035c8084d8162376713-V

€0

Aparature per gjinekologji

Shitet aparatura per gjinekologji. Cmimi sipas marreveshjes.

110 total views, 0 today

IMG-5fef8af8250e4134b277101ac998294e-V

€2,500

Karrige stomatologjike

Shitet karriga stomatologjike Stern weber, prodhim zviceran.Ne gjendje perfekte dhe me te gjitha pjeset rezerve.

143 total views, 0 today

download

€700

Kërkohet një grua për mbikqyrjen e fëmijeve

Kërkohet një grua për mbikqyrjen e fëmijëve në Zvicër në kantonin e Lucernit , kushtet jan këto ; Ushqimi , fjetja , udhtimi = Gratis […]

1651 total views, 0 today

BEA93A9F-A0A1-4F16-ACD8-8DF802852056

€600

Dado per Femij

Kerkoj kujdestare per Femij 4 vjeç dhe 3 vjeç Vajza 4 vjeçe shkon ne çerdhe kurse dajli eshte tan diten ne shtepi Duheni te kujdesni […]

2327 total views, 2 today

DE54BEFF-DF32-4770-89D0-7804FA04ABE3

€11,111

Kerkoj nje puntore per shtepij

Kerkoj nje person per punt e shtepijes 8 or ne dit dillen pushim Kontaktoni ne email Extansion79@hotmail.be

213 total views, 2 today

2E79A623-C982-4B19-8B67-C77E81385764

€0

Raftat ne shitje

Çmimi sipas marrveshjes

445 total views, 2 today

Tower-Group---Logo

€0

Kërkojmë Arkitektë(e)

Arkitekti(ja) duhet t’i njohë mirë këto programe:ArchiCAD,AutoCAD,Artlantis dhe Microsoft Offise.Çmimi sipas marrëveshjes.

779 total views, 1 today

6D555C27-261B-4565-8475-C790B98DDDA7

€0

shitet maqina per mallter

shitet maqina mallterit m3 prodhim italian maqin osht ne gjendje shum te mir shkon me gjith pajisjet cmimi sipas marrveshjes

557 total views, 1 today

663722-500x357

€0

Krijim dhe Rregullim te Website

Hapim dhe dizajnojmë website për biznese të ndryshme

121 total views, 0 today

765294E6-4553-426F-9A14-FA2ED8935827

€0

Bejm transport mallrash nga europa për në lugin dhe anasjelltas

Faton leon transport mallrash

350 total views, 1 today

1200x630bb

€1

Kerkohet Frizer/e per pune ne berlin me aftsi gjuhes gjermane

Kerkohet frizere ne berlin te gjermanis me aftesi ne gjuhen gjermane per ne frisuer salon ne berlin te gjermanis Per informata ma te hollsishme dhe […]

1936 total views, 0 today

41hn0WkxqIL

€1

Auto Servis Sadiki

Bejme kopjen e çelsave dhe programimin e te gjitha llojeve te  makinave per informata na  kontaktoni ne numrin e telefonit      0638192147

929 total views, 2 today

23202002_1521172607977660_2000979433_n

€0

jipet lokali me qera

jipet lokali me gjith inventarin me gjith mjetet e punes me qira nuk ka nevoj per investim jipet me cmim shume te volitshem

485 total views, 1 today

AAEAAQAAAAAAAAQrAAAAJGYzY2Q4NjRiLWVhMTktNDBhYS05YWMxLTk1MDk3ZmQ4ZjE1MA

€1

MJESHTER-PUNTOR

KERKOJM 2 MJESHTER TE NDERTIMTARIS EDHE 2 PUNTOR PER NDERTIMTARI PERMESHUM INFO RRETH KUSHTEVE LAJM NE MOB.0638982864

1706 total views, 4 today

Screenshot_2017-10-04-12-42-25

€0

Fito para online duke ndenjur

Fito para duke mos bere asgje, e vetmja gje eshte te regjistroheni ne kete link http://wewiredrbile.trade/3048269565353 . Duke shikuar vetem reklamat duke shtypur numrat ju […]

1118 total views, 1 today

IMG_3614

€600

Kujdestare

Kerkoj kujdestare. per kujdesin e Fëmijes shtatvjeçare. Në Zvicerr Per me shum Informacione na kontaktoni në Nat.

405 total views, 0 today

FB_IMG_1494072369082

€0

Bëjm Hapjen e Pusave ( Bunarëve)

Bëjm hapjen e Pusave Kompania “Enisi” bën hapjen e Pusave me fi 12.5 , 14 , dhe 16 , ne si kompani ju sigurojm uje […]

1149 total views, 0 today

Screenshot_20170430-123842

€500

Kujdestare per femije

Kerkojme nje kujdestare pee femije 6 dhe 2 vjeç

987 total views, 0 today

20161215_163114

€500

Kujdestare

Kerkoj nje kujdestare per dy vajza Njera 4 vjeqare tjetra 6 muajshe

275 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas