Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for BIZNES DHE PUNË (228)

20170514_170258

€0

Shitet maqina per doner

Shitet maqina per doner,eshte i ardhur prej Zvicrres.Per me shume informata kontaktoni ne nr e telefonit.

918 total views, 0 today

IMG_1465

€220

*

shes PS3 ne gjendje te rregullt me cd dhe doreza

984 total views, 0 today

20111008-01

€555

Njoftim i rëndësishëm në kredi

Njoftim i rëndësishëm në kredi Regjistrohu tani për të marrë një të vërtetë të kredisë ofron konkurrues! online për para-kualifikim është i lirë dhe nuk […]

807 total views, 0 today

foto 27

€7

TV Shqip Online – IPTV

TV Shqip Online – IPTV sjell mbi 4000 Kanale Televizive në teknologjinë e fundit IPTV. ⬇Ne sjellim Kanale si më poshtë ⬇ 350 + Kanale […]

6933 total views, 2 today

FB_IMG_1494072369082

€0

Bëjm Hapjen e Pusave ( Bunarëve)

Bëjm hapjen e Pusave Kompania “Enisi” bën hapjen e Pusave me fi 12.5 , 14 , dhe 16 , ne si kompani ju sigurojm uje […]

2041 total views, 0 today

Screenshot_20170430-123842

€500

Kujdestare per femije

Kerkojme nje kujdestare pee femije 6 dhe 2 vjeç

1418 total views, 0 today

IMG_0730

€100

Kopresor

Shitet Kompresori i perdorur ne gjendje te rregullt

1701 total views, 0 today

20161215_163114

€500

Kujdestare

Kerkoj nje kujdestare per dy vajza Njera 4 vjeqare tjetra 6 muajshe

949 total views, 0 today

IMG_2565

€70

Shitet kosalica

Shitet kosalica 1300w me motor induksion garancioni 1vit Qmimi sipas marveshjes

1673 total views, 0 today

IMG_2568

€30

Shesim parfume për meshkuj dhe femra

Shesim parfume orgjinale për femra dhe meshkuj qmimi sipas marveshjes parfumet për meshuj jan këta (Devid bekam) (Guess seductive home) (Esprit feel happy) si dhe […]

1673 total views, 0 today

IMG_5730

€60

Oferte Speciale Miratoca Iptv

Ndiqni mbi 4200+ TV kanal AL:180 DE:94, TRI: 78 MK: 24 I:218 dhe shum vende tjera, SHIKO TË GJITHA KANALET PREMIUM, KU DO NË BOTË. […]

1552 total views, 0 today

IMG_0121

€150

shiten gomat

shiten gomat te veres me fellne 195 55 15 dhe kater goma te veres cmimi sipas marveshjes 175 70 14

543 total views, 0 today

1489412594628-276808117

€500

Kërkoj Kujdastare për fëmijë në Zvicërr

Kërkoj një kujdestare për fëmijët (djem) 6 vjeçar dhe 2 vjeçar. Per informata më të hollësishme lajmëronu në numrin e telefonit 0041 76 571 08 […]

3026 total views, 0 today

IMG_4679

€0

Tavolina me qira

Japim tavolina me qira. Per me shum informata kontaktoni ne nr: 062594441 , 0621562288 Arben Iseni Tërnoc.

602 total views, 0 today

20170305_100720

€0

Shitet maqina per doner

Shitet maqina per doner,i ardhur prej Zvicrres.Per me shume informata kontaktoni nr e telefonit.

1012 total views, 0 today

RISI-RISI-RISI--VAKUM-PRESS---Bejm-kompenzim (1)

€0

Vakum press

Prodhojm Vakum press per plastifikimin e mediapanit, Mbi 100 cop te shitura anemban Kosoves dhe me gjere. Experienc 10 vjeqare ne prodhimin e Vakum Presave. […]

548 total views, 0 today

Tenda-Dielli (1)

€0

Tenda Dielli

Prodhojm Tenda Dielli me dimensione dhe ngjyra sipas kerkeses suaj. Tenda per shtepi, Tenda per lokale, Tenda per restaurante etj Gjindemi ne Ferizaj,Kosove

2358 total views, 0 today

IMG_2377

€400

Shiten alu felgat

Alu felgat ne shitja 17.coll qmimin sipas marveshjes na kontaktoni 0631517451

669 total views, 0 today

image-0-02-05-0537f8437190df916efdf856a09de6464378faa3f4ea0ae96f9526c75c8cf934-V

€1

3d Reklama

Reklama 3d 2d etj

1246 total views, 1 today

€90

Pllaka druri zvicerane

Shesim Pllaka 100% prej druri me garanci për kuzhina,shkalle druri dhe tavolina. Gjatsi 246 x 63.5 dhe 186 x 63.5 Trashesi 5cm dhe 3cm.

3184 total views, 0 today

received_10210590065324461

€1

projektojm programe per biznese te ndryshme.

projektojm programe per biznese te ndryshme si pvc dritare ,alumin .dhe materiale tjera per llogaritje hyrje dalje. si dhe programe per restorante ,kafiteri,hotele .cmimi sipas […]

776 total views, 0 today

IMG_0452

€400

Babysitter

Kerkojm nje grua per kujdesjen e djalit ton 9vjeqar. Mund te kontaktoni mes viberit 0041799337504

1445 total views, 0 today

20170219_134354

€100

Shitet cerkullari

Shitet cerkullari,i ardhur prej Zvicrres.Per me shume informata kontaktoni nr e tel

1137 total views, 0 today

image-0-02-05-edd9c54af30ed19c511df374c0c1ce58f9ce45c87291322e586a05b2f32fcc9e-V

€250

Vegla per pun

Shiten velglat komplet me kufer per pun jan te ardhura nga Austria jan te pershtatshme pe mekanik apo apo per cfardo lemije.

2561 total views, 3 today

dritare te aluminit

€500

Shiten 5 dritare te aluminit , njera me roletne te rrymes te ardhura nga CH...

SHITEN : 5 DRITARE TE ALUMINIT TE ARDHURA NGA CH NJERA NGA DRITARET ME ROLETNE TE RRYMES 1 TEND ( CARAD ) PER FIRMA , […]

1823 total views, 0 today

Page 9 of 10 1 7 8 9 10

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas