Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Hapsir afariste (11)

798160-375x500 (1)

€1

shitet komplet iventari karrika tavolina per kafeteri

komplet inventari karrika tavolina po ashtu karriga dhe tavolina te veres vetem kater muaj te perdorura cmimi sipas marveshjes ne kontak numrin

233 total views, 4 today

664303_625791247486883_1169215759_o

€0

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë në rrugen regjionale Çukarkë-Preshevë. Objekti posedon: Podrum- Perdhesa e cila shfrytezohet Sallon dasmash, ndersa kater tjera funksionojne si Hoteleri. […]

2024 total views, 1 today

Screenshot_20180825-140102_Gallery

€0

Jepet lokali me qira

Jepet lokali me qira, ne qender te Bujanocit, i pershtatshem per aktivitet afarsit!

1029 total views, 1 today

Brand-New-GTX-1080-Ti-11GB-Video (1)

€500

Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11G Video Card

CyberPowerPC – Gamer Supreme VR Desktop – Intel Core i7-7700K – 16GB Memory – NVIDIA GeForce GTX 1060 – 3TB Hard Drive MSI GTX 1080Ti […]

343 total views, 0 today

CFD83F12-325D-474A-A9AB-4B0D169DFF5F

€0

Shitet banesa

Shitet banesa me 111.3 me katror preshev per me shum info. Nr 0628372197

657 total views, 1 today

G6nNx-oe

€0

VAJIN E DUHUR PER MAKINEN TUAJ.

VAJI POPULLOR “EUROL” NGA HOLANDA TANI EDHE NE BALLKAN. MBI 40 VITE PERVOJE PUNE KOMPANIA HOLANDEZE “EUROL ” ME CILESI DHE KUALITET SHUM TE LARTE […]

7878 total views, 0 today

2a

€0

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene tereza dhe skenderbeu

1298 total views, 1 today

20171102_125529

€800

Agregat

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

1051 total views, 1 today

1

€1

Shitet lokali

Lokal në Shitje 56 m2 me të ardhura vjetore 3600 euro. Lokali gjindet në kompleksin e banesave Vlora Comm, ka qasje në 2 anë.

467 total views, 0 today

20111008-01

€555

Njoftim i rëndësishëm në kredi

Njoftim i rëndësishëm në kredi Regjistrohu tani për të marrë një të vërtetë të kredisë ofron konkurrues! online për para-kualifikim është i lirë dhe nuk […]

412 total views, 0 today

IMG_2377

€400

Shiten alu felgat

Alu felgat ne shitja 17.coll qmimin sipas marveshjes na kontaktoni 0631517451

325 total views, 1 today

Sponsored Links

Publiko Falas