Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for BIZNES DHE PUNË (149)

23674970_162734760987267_4207091295799567797_o

€11

Iventar per Qebaptore,Grill Fast Food

Ne shitje Iventarit Per Qebaptore,Gril Fast Food .Viber 0638963714

8 total views, 6 today

IMG_20181208_091213

€11

… iventar per. Fast Food,Qebaptore.Gril

Ne shitje Iventarit Per Qebaptore,Grill Fast Food …Viber 0638963714

6 total views, 3 today

1

€750

Fontana

Fontana te ndryshme si per dhoma si per oborre me cmime nga 70 euro deri ne 1000 euro per info kontaktoni ne nr.

29 total views, 0 today

image

€12,345

Kērkojm kujdestare për fëmijë

Kērkojm kundestare për femijë. Ne jetojm nē Olten tē Zvicrrës fēmijët tan kan nevojë për ndihmen tuaj . Ju duhet tē jeni e sjellshme dhe […]

110 total views, 1 today

IMG_20181101_120510_398

€5

Aksesor

Aksesor per mjek per ti varur ne mantil te bardh

25 total views, 1 today

3812F811-D121-4A10-AC98-A02D690131AD

€30

bejm ngjitjen e foliave te veturave

bejm ngjitjen e foliave te veturave poashtu bajm edhe ngjitjen e lledave dritave xenon etj

33 total views, 1 today

11AFB79A-D180-427D-AAEF-32E58758192C

€0

Objekt me qira ne Bujanoc

Jepet Objekti me Qira ne qender te bujanocit .Objekti Posedon 3×230 kuadrat me parginga gjithsej 13 Per Ma shum na kontaktoni ne nr +41765111158 Irfan […]

153 total views, 0 today

google-al

€0

Punë Nga Shtepia Menyrat e Fitimit Te Lekut Online

Puna nga shtepi eshte tani nje fraze e perbashket ne bote; Dua tju prezantoj me nje nga menyrat e fitimit te lekut online e cila […]

88 total views, 1 today

90833CF8-2A46-4FE7-A4DF-A605CF896D1A

€250

Komod nga Druri

Komod nga Druri

46 total views, 0 today

29482A42-0BFC-44EE-AFC9-EA1FCEE9060F

€130

Biçiklet per ushtrime

Biçiklet per ushtrime ne gjendje te mir

28 total views, 0 today

EA9A841B-A84C-4205-9A5F-CE21C8720CCD

€150

Tavolin me karriga per Oborr

Tavolin me karriga

33 total views, 0 today

2119A57D-E2BF-4FEC-9371-22DAEAEDBF68

€350

Aparat per kaffe

Aparat per kaffe ne gjendje te mir

39 total views, 0 today

0000images

€10

Merrni një kredi këtu

A keni nevojë për një hua? A jeni të lodhur për të kërkuar? Ne ofrojmë hua për të gjithë individët mbi 18 vjeç me interes […]

171 total views, 0 today

IMG_5365

€1

Shiten tavolinat me gjithe karrika

shiten komplet tavolinat me karrika po ashtu dhe tavolina te tarases me karrika komplet inventari per kafeteri çmimi sipas marveshjes na kontaktoni ne +381 62 […]

773 total views, 2 today

IMG_20181015_132436500

€100

shtyll per perdorim

Leshohet per shfrytezim shtylla e hekurt per me shum informata na kontaktoni ne kete nr:+381628279922.Cmimi sipas marrveshjes.

1192 total views, 1 today

26166624_170354906906145_3723108637321981141_n

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

FOTO STUDIO “ASA” Kamer Panasonic 4K + Canon G40 Nëse dëshironi që Darsma juaj të mbetët një kujtim i vecantë për të gjithë…Rezervoni: STUDIO “ASA” […]

91 total views, 0 today

37F35AC3-4294-446B-8DB2-03986CE5136B

€1

Moler profesionist për mure të brendshme B.Musliu 063-7565-559

Moler profesionist Bëjm lyerje me polikollor të mureve te brendshme të banesave, shtëpive, lokaleve me çmim 0.70 eur per m2. Bëjm edhe lyerje, lustrim të […]

1711 total views, 0 today

4249456E-C14B-49DE-88F7-CF014100E5DD

€1

Kerkoj Kujdestare per 3 Femij ne Zvicerr

Përshendetje Kërkojm Kujdestare dhe Amvise 3 Fëmijë të moshave 7 vjeq, 3 vjeq dhe 9 muaj. Puna fillon nga: 01.10.18 Paga sipas marrveshjes! Perparsi kan […]

155 total views, 1 today

22AC136E-14BD-4C96-8DD2-23DF6DCA356A

€1

Shiten

Shiten Nr e telefonit 0637093446 (viber)

542 total views, 0 today

664303_625791247486883_1169215759_o

€0

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë

Shitet hoteli “Dy Motrat” në Preshevë në rrugen regjionale Çukarkë-Preshevë. Objekti posedon: Podrum- Perdhesa e cila shfrytezohet Sallon dasmash, ndersa kater tjera funksionojne si Hoteleri. […]

1786 total views, 1 today

7CC43322-F916-4C1A-A9F3-BFF0A0383FFB

€1

fotele,tavolina

shes iventar (fotele, tavolina) per restaurant,bar me cmime sipas marrveshjes!

86 total views, 0 today

20180828_151958

€40

Shitet

Shitet Samsung S3 16gb Ne gjendje perfekte Per me shume info Mob 063 19 47 664

61 total views, 1 today

99525042-E0EE-4E1E-A7F6-C5585DE963C7

€30

Karrika dhe Tavolina

Shiten karrikat dhe tavolinat. Mund te shfrytezohen ne kafiteri restaurante etj..

767 total views, 1 today

Screenshot_20180825-140102_Gallery

€0

Jepet lokali me qira

Jepet lokali me qira, ne qender te Bujanocit, i pershtatshem per aktivitet afarsit!

838 total views, 0 today

IMG-01a12382dfc3c2b2a3178671edb7011c-V

€500

Rafte per komore

Shiten raftet pwr komore prodhim gjerman

63 total views, 0 today

Page 1 of 61 2 3 6

Sponsored Links

Publiko Falas